Pinpon Topu ile Avize Nasıl Yapılır

Kendin yap projeleri kapsamında oldukça görkemli bir avizeye sahip olabilirsiniz. Sizde amacı dışında farklı fikirlerle değerlendirilerek yapılan birçok fikri evinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. M-visible.com adresinde hem eski ürünlerinizi nasıl değerlendireceğinizi hem de farklı dekoratif objeleri nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Malzemeler: 180 adet Pin Pon Topu, 6 adet Farklı Renklerde Sprey Boya, 1 adet Lamba Duyu, 1 adet Ampül, İğne ve Misine ipi

Toplamda 6 sıra yapılacak ve her sıraya farklı renkte 30 tane pinpon topu eklenecektir. Bu nedenle pinpon toplarını 30’arlı şekilde farklı renklere boyayarak başlayabilirsiniz.

İğne yardımıyla her bir topa delik açınız. Oval bir şekilde 30 tane pin pon topunu iğne ve iplik yardımı ile dikiniz. Sonra her sıraya aynı işlemi uygulayınız. Lamba duyuna birleştirilmiş abajuru eşit koldan yamuk olmayacak şekilde lamba duyuna sabitleyeniz. Duyu lambaya taktıktan sonra avizeyi tavana asınız.

Hiçbir mağazada ya da dergide göremeyiniz oldukça şık bir avizeye sahip olacaksınız. Yapım aşaması oldukça zor olsa da sonucu gördükten sonra emeğinize değdiğinizi göreceksiniz. Renkli pin pon topu ile yapacağınız bu avizeyi dilerseniz yalnızca tek renkte de yapabilirsiniz.

Evinizde geçirdiğiniz boş vakitleri çeşitli hobiler geliştirerek hem evinizin dekorasyonunu değiştirebilir hem de yaptığınız bu ürünleri satışa sunarak aile bütçenize katkı da bulunabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya adreslerinizde yaptığınız ürünlerin resmini paylaşabilirsiniz. Kadınlar özellikle evde eskiyen eşyaları saklamaktadır. Şimdi o eşyaların tozunu silerek yeniden değerlendirebilirsiniz. Sürekli farklı ürünleri el emeğinizle yoğurup hayal gücünüzle şekillendirdiğinizde kendinize olan özgüveninizin de yükseldiğini gözlemleyeceksiniz. Evde hobiler üreterek kendinize çeşitli uğraşlar edinebilirsiniz. İnternet sitemizde gördüğünüz birçok ürünü dilediğiniz değişiklikleri uygulayabilirsiniz. Örneğin gösterişi seven biriyseniz sade bulduğunuz objeleri parıltılı taşlarla süsleyebilirsiniz. Kendin yap tekniğiyle yapımı kolay evde elinizin altında bulunan malzemelerle harika objeler yapabilirsiniz. Kendinize iyi gelecek birçok yeni değişik fikri hayata geçirebilir zamanla kendi projelerinizi üretebilirsiniz. Birçok kadın bu yolla ciddi paralar kazanabilmektedir. Hem sevdiği işi yapıp hem de gelir elden eden kadınlar arasında siz de yerinizi alabilirsiniz.

pinpon topundan avize
pinpon topu avize yapımı
pinpon topu avizeleri
pinpon topundan şık avize yapımı
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı