Pet Şişeleri Atmayın Harika Şeyler Yaratın

geri dönüşüm kendin yap
Geri dönüşüm projeleri

Pet Şişeleri Atmayın Geri Dönüşüm ile Harika Şeyler Yaratın

Plastik malzemeler, üretimleri ve esnek kullanım alanları ile hayatımızın her alanında karşımıza çıkarlar. Ancak bir plastik poşetin doğada 500 yılda dönüştüğünü düşündüğünüzde aslında bu ve benzeri maddelerin çok daha az kullanılması, kullanılan maddelerin ise doğaya terk edilmemesi en büyük temennimiz oluyor.

Farklı nedenler nedeni ile evlerimizde kullandığımız pet şişeler oldukça pratik olmasına karşın bunları çöpe atmak yerine işleri bittiğinden geri dönüşüm projeleri ile değerlendirmek çok daha etkili olacaktır. En farklı şekillerde hayatımızda olan pet şişeler ile yapabileceklerinizi sayfamızdan sizlere aktarmak istiyoruz. Bu şekilde belki sizlerde değişik bir malzeme yaratarak özel ve etkin çözümlere ulaşırsınız.

Pet şişe geri dönüşüm

Bu harika takılık sizler için yapımı çok kolay bir geri dönüşüm işi olacaktır. Özellikle evlerinde renkli su, soda ya da diğer içeceklerin şişelerinden yapacağınız bu özel aksesuar, hem işinize çok yarayacak hem de güzel bir yeniden değerlendirme projesi olacaktır.

geri dönüşüm kendin yap

Birkaç pet şişe altını resimlerde görüldüğü şekilde kesip, kenarlarını düzleyerek işlem için hazırlayınız. Ardından matkap ve sert zımba ile oldukça hoş bir takı aksesuarını oluşturmuş olursunuz. Bu tip ürünü çiçekler ile bezeyerek odalarınızda güzel bir atmosfer de yaratabilirsiniz.

Pet şişe ile süsleme

Farklı yaklaşımları değerlendirerek sizlerde ihtiyacınız olabilecek etkili ve özel objeleri geri dönüşüm projeleri ile yapabilirsiniz. Her zaman daha etkin ve daha güzel yaratımlar için kendin yap sitemizi ve diğer sayfalarını takip edebilir, yaratıcılık gücünüzü geliştirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı