Pet Şişeden Kedili Saksı Yapımı

kedili saksı yapmak
kedili saksı yapmak

Merhabalar arkadaşlar bu çalışmamızda biraz farklı olarak kedi simgeli pet şişeden saksı yapacağız. Oldukça kolay yapıma sahip bir saksı olacak diyebilirim. Ben yapamam demeden mutlaka denemenizi isteyeceğim bir çalışmadır.

Moralsiz bir günde olan insanlar için adeta moral bulma eğlencesidir bile diyebilirlim. Pet şişeden kedili saksı yapmak istiyorsanız o halde hemen nasıl yapılacağı hakkında vereceğim bilgilere bir göz atınız. Bu çalışmayla son derece özel bir geri dönüşüm yapmış olacağız.

Pet şişeleri biraz amacının dışında kullanacağız ama olsun sonuçta bizlere son derece güzel görünüme sahip kedili bir saksı sunmuş olacaklardır. Geri dönüşüm projelerimi seviyorum ve sürekli olarak sizlere en güzel projelerimden paylaşmaya devam ediyorum.

Favorim olan geri dönüşümleri sizde sitemde bulabilir kolayca malzemeleri tedarik ederek istediğiniz türde çalışmamdan yararlanabilirsiniz. Pet şişeleri bilirsiniz normalde bile geri dönüşüm yapmak oldukça zor. Fakat Pinterest sayfasında rastladığım bu harika çalışmayı inceledim ve kendimce sizlere sundum.

Sizlere sunmadan önce denediğimde aynısını yapmasını başardım ve sizlerin de bu güzel çalışmayı yapabilmesi için hemen kendi sayfamda da yayınladım. Bunu yaparak birde kedi seven bir yakınınıza armağan ederken içine seveceği türde bir çiçek de ekleyerek ne kadar ince olduğunuzu rahatça gösterebilirsiniz.

Aslında herkes hayvan sevmeli bence biraz da olsa. Ben bu çalışmayı çevremdeki kedi seven bayan ya da erkek arkadaşlarıma hediye edeceğim. Böylece hem bu şık çalışmamı görmelerini sağlayacağım hem de bir geri dönüşümü daha şahane hale getirmenin keyfini süreceğim.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı