Ana sayfa Kendin Yap Projeleri Penyelerinize Biraz Hareket Katın

Penyelerinize Biraz Hareket Katın

7
0
PAYLAŞ
penyeleri değerlendirme
penyeleri değerlendirme

Hepimizin severek kullandığı ürünler arasında sanırız penyelerin ayrı bir yeri vardır. Özellikle yaz aylarında farklı şekillerde kullanımımıza uygun olan bu modeller, farklı şekiller ve biçimlerde bizlere harika hissetmemizi sağlarlar. Elbette uygun bulduğumuz zaman çok kullandığımız bu ürünlerden alırız. Ancak genelde uygun fiyata olanlar da sade olurlar. Ama sizlere göstereceğimiz bu harika teknik ile artık penyelerinizde inanılmaz bir şenlik yaratmanız mümkün. Etkili ve özel bir şekilde sizlere sunacağımız penyelere işleme yapımı projesi sizlerin de beğenisini kazanacak türden. Beklentilerinize inanılmaz bir şekilde cevap verecek olan bu ürün, renk seçimini doğru şekilde yapmanız durumunda, harika bir görselliği elde etmenizi sağlayacaktır.

penyelere işleme yapımı

İşlem metodumuz yukarıda ki şekilde görülmektedir. İğnenizi kumaşın altından üste doğru çıkartın. İpi, iğnenin ucundan 2 kez iğneye doğru dolayın. Ve resimde görüldüğü gibi kumaşa girin, biraz ilerden yine çıkış yapın. Tam olan iğneyi çekiştirin ve orada bir düğüm topu oluşmasını sağlayın. Bu penyelere işleme yapımı için kullanılacak tekniğin tüm detayıdır. Sadece iki aşamada işlemi sonlandıracaksınız.

Burada dikkat edeceğiniz husus, renk seçimleri olacaktır. Başarılı renkleri kullandığınız taktirde sizler de inanılmaz şık ve kullanışlı modeller yaratabilirsiniz. Kullanılacak olan ip pamuklu nakış ipliği olursa çok daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız uygulama daha güzel görünecektir.

penye süsleme

Uygulamanın ne şekilde yapıldığını yukarıda ki resimli anlatımlar ile de görebilirsiniz. Bu arada omuzdan aşağıya doğru yoğunluğu azaltırsanız, çok daha hoş bir görüntü elde edersiniz.

penyelere işleme

Farklı renkleri kullanırken de aynı şekilde aşağıya doğru geçişi biraz yavaş yapabilirsiniz. Bu penyelere işleme yapımı sizlerin de zevkle uygulayabileceği keyfili bir proje. Üstelik işlem tekniğini çok farklı ürünler üzerinde de uygulayabilirsiniz.

penyelere işleme nasıl yapılır

Resimde de bu uygulamaların birer örneğini sizlere sunuyoruz. Renklerin geçişlerinin ne şekilde olduğunu sizler de görebilirsiniz.

penyelere işleme resimli anlatım

penyeleri nasıl süsleriz

Oldukça sade ve özel bir şekilde yapılandıracağınız bu modeller, harika sonuçları alabileceğiniz, eşsiz ve ideal işlemlerdir.

penyeleri değerlendirme

Ayrıca düz bir kırlent, masa örtüsü ya da perdenize de bu tarz uygulamaları yaparak çok farklı ve dekoratif sonuçları elde edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here