PENYE İPTEN PASPAS NASIL YAPILIR

Evde penye ipten paspas
Evde penye ipten paspas

Evde penye ipten paspas yapmayı sizlerde deneyebilirsiniz. Evin her alanın da rahatlıkla kullanabileceğiniz paspas modellerini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Penye ipten pas pas yapılışını video anlatımlı olarak paylaştım.

Video anlatımlı penye ipten paspas modelini sizlerde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Penye ipten yapılan paspasları banyolarınızda ya da evinizde halı olarak da kullanabilirsiniz. Eskiyen tişörtlerinizi kesinlikle çöpe atmayın. Evinizde eskiyen eşyalarınızı tekrar geri dönüşüm olarak da kullanabilirsiniz. Eskiyen tişörtlerin ipin den evinizde dekor olarak kullana bileceğiniz paspas örneklerini yapabilirsiniz. Bu paspas modellerinin yıkanması da çok kolaydır.

Makinede rahatlıkla yıkayıp daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Penye ipten bir çok farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız puf modellerini de penye ipten yapmayı deneyebilirsiniz. Eskiyen tişörtlerden penye ipleri elde ederek banyolar için çok şık örgü sepet modelleri de yapabilirsiniz.

Evinizin balkonu için ya da banyonuz için penye ipten yapmış olduğunuz paspas modellerini kullanabilirsiniz. Farklı renklerde banyonuzun rengine uygun şekilde örebilirsiniz. Kolay yapılabilecek çalışmalardan biridir. Bu sayede geri dönüşüme de katkı sağlamış olursunuz. Sadece paspas örnekleri değil dilerseniz daha büyük halı şeklin dede örebilirsiniz. Çocuk odaların da yada mutfaklarda da kullanabilirsiniz.

Paylaşmış olduğum video anlatımı dikkatli bir şekil de izleyerek sizlerde eviniz için harika paspaslar yapabilirsiniz. Yapılışı da oldukça eğlenceli çalışmalardan biridir. Eminim sizlerde severek yapacak ve bir çok alanda kullanacaksınızdır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı