Ana Sayfa Kendin Yap Projeleri PENYE İPTEN PASPAS NASIL YAPILIR

PENYE İPTEN PASPAS NASIL YAPILIR

Evde penye ipten paspas
Evde penye ipten paspas

Evde penye ipten paspas yapmayı sizlerde deneyebilirsiniz. Evin her alanın da rahatlıkla kullanabileceğiniz paspas modellerini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Penye ipten pas pas yapılışını video anlatımlı olarak paylaştım.

Video anlatımlı penye ipten paspas modelini sizlerde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Penye ipten yapılan paspasları banyolarınızda ya da evinizde halı olarak da kullanabilirsiniz. Eskiyen tişörtlerinizi kesinlikle çöpe atmayın. Evinizde eskiyen eşyalarınızı tekrar geri dönüşüm olarak da kullanabilirsiniz. Eskiyen tişörtlerin ipin den evinizde dekor olarak kullana bileceğiniz paspas örneklerini yapabilirsiniz. Bu paspas modellerinin yıkanması da çok kolaydır.

Makinede rahatlıkla yıkayıp daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Penye ipten bir çok farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız puf modellerini de penye ipten yapmayı deneyebilirsiniz. Eskiyen tişörtlerden penye ipleri elde ederek banyolar için çok şık örgü sepet modelleri de yapabilirsiniz.

Evinizin balkonu için ya da banyonuz için penye ipten yapmış olduğunuz paspas modellerini kullanabilirsiniz. Farklı renklerde banyonuzun rengine uygun şekilde örebilirsiniz. Kolay yapılabilecek çalışmalardan biridir. Bu sayede geri dönüşüme de katkı sağlamış olursunuz. Sadece paspas örnekleri değil dilerseniz daha büyük halı şeklin dede örebilirsiniz. Çocuk odaların da yada mutfaklarda da kullanabilirsiniz.

Paylaşmış olduğum video anlatımı dikkatli bir şekil de izleyerek sizlerde eviniz için harika paspaslar yapabilirsiniz. Yapılışı da oldukça eğlenceli çalışmalardan biridir. Eminim sizlerde severek yapacak ve bir çok alanda kullanacaksınızdır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here