Ana Sayfa Örgü Modelleri Pembe Şekerler Örgü Nasıl Örülür

Pembe Şekerler Örgü Nasıl Örülür

Pembe Şekerler örgü yöntemi
Pembe Şekerler örgü yöntemi

Örgü örerken tüm renkleri kullanmak mümkündür. Bazı örgüler ise, belli renklerde kendilerini daha güzel gösterirler. Bunlardan biri de pembe şekerler örgü modelidir. Bu model adı üzerinde pembe yünle yapılır ve bittiği zaman ortaya muhteşem güzellikte pembe şeker motifleri çıkmaktadır. Özellikle genç kızların sevdiği bir model olan pembe şekerler örgü modeli yapması çok zor olmayan bir örgü modelidir. Soğuk ve karlı bir kış gününde ya da yağmurlu bir havada üzerinizde taşımaktan mutluluk duyacağınız bir model olan pembe şekerler örgü modeli için en sevdiğiniz pembe tonlarından oluşan yünler alarak işe başlayabilirsiniz.

Hem yapmaktan hem de giymekten keyif alacağınız pembe şekerler örgü modelinde öncelikle 2 sıra beyaz ve 2 sıra pembe iplikle düz örgü örüyorsunuz. Beyaz ipliğinizle 3 ilmek örüyor ve 4. ilmeği 5 sıra söküyorsunuz. Alt sıradaki beyaz ilmeği sağ şişinizi önden arkaya batırmak sureti ile düz olarak örüyorsunuz. Sonra yeniden yandaki 3 ilmeği düz örüyorsunuz. Hemen yanında bulunan ilmek sökme işlemini yaparak topluyorsunuz.

Görünüşü sıcak ve samimi bir model olan pembe şekerler örgü modelinin bitmiş halinde; beyaz ilmekler, pembe renkteki ilmeklerin ortasına gelecek gibi sökme ve toplama işlemi yapılıyor. Bu sayede motif çapraz bir şekilde ilerlemiş oluyor. Böylece pespembe şekerlere sahip olan bir örgü modeli ortaya çıkarmış oluyorsunuz. Bu modeli pembe renkteki her türlü yünle uygulayabilirsiniz. Özellikle kot pantolonların üzerinde çok güzel duran bir model olan pembe şekerler örgü modelini yapıp, satan bayanlar da bu işten oldukça güzel kazançlar elde etmektedirler. Bunun sebebi pembe renginin hemen her bayan tarafından çok sevilmesi ve günlük hayatta çok sık kullanmasıdır. Pembe şekerler örgü modeline hemen başlayabilirsiniz.

Pembe Şekerler Pembe Şekerler Örgü

Pembe Şekerler Örgü Modeli Pembe Şekerler Örgü Tekniği

Pembe Şekerler Örgü Video

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here