Parizyen Bayan Nasıl Olunur

Parizyen Kadın: Öncellikle kendine yakışanı giyen ve içerisinde rahat hissettiği beğendiği kıyafetleri giyen bayana denir. Moda kurbanı ve modayı asla katletmez. Trendleri yakalayarak takip etmeden kendi sezonunu bir üst dereceye taşır. Kıyafetler arasındaki uyum adeta göz doldurur. Peki parizyen kadın olmak için neler yapılmalı veya yapılmamalıdır.

Parizyen Bayan Nasıl Olunur

Kural 1: Kesinlikle Çakma Marka ürünleri tercih etmiyoruz.

Sahte marka kullanmak affedersiniz silikonlu göğüslere sahip olmakla neredeyse birebirdir. Örneğin sahte bir çanta aldığınızda hem vicdanen markanın emek saygısızlığı yapmış oluyorsunuz bir yandan da kalitesiz ve replika tarzı ürünlere boşa para vermiş oluyorsunuz. Bu yüzden bütçenizi zorlamadan isterseniz ikinci el temiz eşyalara yönelin yada kendinize göre eşyalar alın.

Kural 2: Kesinlikle sentetik,naylon ve viskoz kumaşlar giyinmez

Bu saydığımız kumaş materyallerini ne yazık ki aşırı derece de sağlıksızdır. Oysa ki Fransızların parfümlerini kullanın. Çünkü bu tür ürünleri giydiniz de inanın çok kötü kokucasınız. Kaliteli kumaşlar ve kaşmir trikolar dışında farkı ürünler giymemeye özen gösterin.

Parizyen Bayan Nasıl Olunur 2

Kural 3: Ugg Bot kesinlikle uzak durun

İstediği kadar sıcak tutsun rahat olsun fakat tam bir iğrençlik abidesi olan bu botlardan kesinlikle uzak durunuz. Fakat daha farklı botları yada postalları giyebilirsiniz. Sizden tek odaklanmanız gereken yer diye sorulsa kesinlikle bu Ugg botlar olmalıdır. Siz yakıştığını düşünürsünüz fakat bir kutup yolcusu gibi yürür öyle gözükürsünüz.

Kural 4: Seksi ve güzelsen eşofman tercih etme

Vücudunuz güzel ve seksi ise kesinlikle eşofman değil dar kotlara yönelin. Paçası kısa dar kot pantolonlar genellikle siyah sizi daha iyi gösterecek ve vücut hatlarınızı daha belli edecektir. Fakat kot pantolon giyerken paçası yırtık yada işlemeli kotlar değil de düz renkli modellere yönelin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı