Özel Küpe Tasarımları

Takılarımız özellikle kıyafetlerimiz ile uyumlu olduklarında çok daha etkilidirler. Bu neden ile takı alırken daima evinizde ne ile kullanabileceğinizi düşünmek zorunda kalırsınız. Oysaki kendi takınızı kendiniz yapabilir, harika ve çok özel kombinleriniz için kullanabilirsiniz. Sizlere sunacağımız bu yazımızda inanılmaz şık ve özel küpe tasarımı nasıl yapılır beraber inceleyeceğiz. Bu harika hobi sayesinde sizler de hem eğlenecek, hem de özel takılar yapabileceksiniz. Bu yazıda ki görseller yardımı ile kolay ve pratik şekilde takılarınızı yapabileceksiniz.

Etkili sonuçları alabileceğiniz bu özel koleksiyonlar, her zaman en ideal şıklığı yakalayacağınız tasarımlar olacaktır. Ayrıca küpe tasarımı yaparken bu örneklerden esinlenerek özel bileklikler ve kolyeler de yapabilirsiniz.

Küpelerinizi kıyafetlerinize kombin etmek için gerekli malzemeleri hemen sayalım. Özel renklerde iplerden kıyafetlerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Birkaç halka küpe size yeterince farklı renk ve modelde küpe koleksiyonu sağlayacaktır. Makas ve diğer yardımcı malzemeler ile hemen küpe tasarımı işine başlayabilirsiniz.

Küpe Tasarımları

Bu çok özel malzemeler demiyoruz, çünkü oldukça basit malzemelerden harika şeyler üretebileceksiniz.

küpe tasarımı

Resimde gördüğünüz şekilde halka küpelerinize özel sarım teknikleri ile monte edeceğiniz bu ipler sayesinde inanılmaz ve çok şık özel yeni küpeler elde edebileceksiniz.

küpe modelleri

İşte inanılmaz sonuçlar. Bu özel ve renkli yeni kombin kalemlerinize umarız sizler de bayılırsınız. Bu özel tasarımlar harika kıyafetleriniz ile inanılmaz bir uyum sergileyerek, etkili ve çok özel bir tarz yakalamanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çoraptan Oyuncak Kardan Adam Yapımı başlıklı makalemizde beyaz çoraptan kardan adam yapımı, çorapla kardan adam nasıl yapılır ve çoraptan kardan adam nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir