Özel İğne Oyası Modelleri 2016

Özel İğne Oyası Modelleri
Özel İğne Oyası Modelleri

Merhabalar bayanlar, özel istek üzerine internette sizlere özel şekilde seçimlerini yaptığım 9 parça güzel iğne oyası modelini resimli olarak sunmak istiyorum. Eskiden beri günümüze kadar ulaşmış bu kültürel değerleri çok seveceğinizi umuyorum. Yapmak isteyen hanımlara daha sonraki paylaşımlarımda bunların nasıl işlendiği hakkında daha detaylı bilgiler ve vereceğim.

Tığ işi çalışmalarda iğne oyası bilinen malzemeler tedarik edildikten sonra resimden örneği kafanızda canlandırarak da örmeye hemen başlayabilirsiniz. Tabi bu biraz daha profesyonel olan hanımların işi diyebilirim. İğne oyası modellerinde amaç örneği iyice kafanıza yerleştirdikten sonra nasıl örülmesi gerektiğini zaten bilen bayanlar kolayca işlemeye hemen başlayacaktır.

Henüz örgü işine yeni girmiş ve pek örnek yapmamış bayanlarda yakınlarından destek alarak vermiş olduğum örnekleri rahatlıkla işlemeye başlayabilirler. Örgü örneklerinin sıkı takipçileri vardır ve bu takipçilerimiz için her geçen gün daha farklı türde en yeni iğne oyalarını onlara sunmak bana büyük keyif veriyor.

Bende örgü örerken aynı örnekleri yapmaktan sıkılıyorum ve kendimi daha yeni örgü örnekleri için internet denilen o büyük havuzun içine atıyorum ve sizlere özel keşfettiğim iğne oyalarını kolayca sitemde bir arada bulmanızı sağlıyorum. Bu hem benim için kendime yapmış olduğum kolaylık olurken bir yandan sizlere de bunu paylaşmanın haklı sevincini oluşturuyor. Özel iğne oyalarının her biri el emeği göz nuru olup yapanlara teşekkür ediyorum ve sizlerin de bu güzel parçaları denemesini istiyorum.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı