Ana sayfa Örgü Örgü Modelleri Örme Anne-Kız Patik Modelleri

Örme Anne-Kız Patik Modelleri

777
0
PAYLAŞ
kuzulu patik örnekler
kuzulu patik örnekler

Her örgü işinde olduğu gibi yeni örgülerde de sizlere farklı patik türleri sunmak, mevcut örneklerinizi artırmanız açısından güzel bir durum denilebilir. Anne ve kız olarak takım halinde bazı giysilerin giyilmesi zaten uzun bir süredir mevcut. Fakat biz bu çalışmamızda anne-kız giysilerinin en özel olanlarından, yaklaşan kış soğukları için de ideal olacak patiklerden söz etmek istedik. Anne-kız patik örnekleri, kesinlikle arayıp da bulmak isteyeceğiniz kadar harika örneklerden oluşmaktadır diyebiliriz. Örme anne-kız patik modellerinin her biri işlenecek kadar şık olup, her bayanın mutlaka tanışması gereken modeller arasında yer almaktadır.

Baba oğul ya da eşler de sevgililer de kendi aralarında bu tür patik eşleştirmeleri yapabilirler. Yani bu iki çift olarak hazırlanan örme patikler, sadece anne-kızlara hitap etmemektedir. Dileyenler üstede de belirttiğimiz gibi, dilerlerse baba-oğul ya da sevgili ve ya eşler arası da yapılabilir. Patik takımlarının en güzelleri arasında yer alan bu örnekleri resimli galerimizde keşfederek siz de aklınızdan geçen kişilere ya da sevdiğiniz insanlara bu örme işi patikleri yapabilirsiniz. Kış gecelerinin vazgeçilmezi olacak ve evin içinde ayaklarınız üşümeden gezinmek için şahane bir seçim olacaktır.  Örnekler arasında convers türündeki patiklerin hem anne-kız olanı hem de baba- oğul olanları kesinlikle gözdeniz olacak gibi duruyor.

Örme patik örnekleri her zaman tutulan ve hanımların hiçbir zaman vazgeçemedikleri türler arasında yer almaktadır.  Babet türünde olan patiklerden de anne-kız için olanlarını resimli galeride görebilirsiniz. Yine resimli galeride karşınıza çıkacak farklı bir model ise son derece şirin olan kuzulu patik örnekleridir. Gerekli örgü malzemelerini alarak örneklerimizden ilham alabilir, siz de gayet kolay şekilde karşınızdaki örnekleri yapmaya başlayabilirsiniz. Dileyen bayanlar, örme patiklerin yanına aynı tarz renkler kullanacakları saç bantlarını da ekleyebilirler. Bunu uygulayarak takım halinde görünecek patikleri daha da süslü hale getirebilirler. Sizlere resimli galeride en şık kullanılan en çok tutulan örnekleri sergiledik. İnceleyerek örneklerimizden ilham alarak siz de örme patikleri basit şekilde sevdiğiniz kişiler için örmeye başlayabilir, örgü işlerinde ne kadar maharetli hanımlar olduğunuzu gösterebilirsiniz. Herkese bu kolay örgülerde kolay gelsin diyerek farklı modellerde görüşmek üzere diyoruz.

PAYLAŞ
Önceki makaleBardaktan Dekoratif Saksılık Yapmak
Sonraki makaleTığ İşi Baloncuk Modeli
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here