Örgüden Yapılma Yepyeni Bebek Patikleri

bantlı türde bebek patikleri
bantlı türde bebek patikleri

Selamlar; elişi örgüleri ve örgü motifleriyle uğraşmakta olan biz bayanların değer vereceği türdeki örgülerden biri de bebek patikleri örgü modelleridir. Bebek örgü örnekleri, aslında annelerin ve anne adaylarının adeta gözdesidir. Bu nedenle hanımların dikkatini çeken örgüden yapılma bebek ürünlerinin en özel türünü, bebek patiklerini sizlere örnekli şekilde sunmak istedim. Resimli galeride siz değerli hanımlar, şirin bebeklere özel şekilde hazırlanmış olan harika patik örgü modellerini göreceksiniz. İlham alabileceğiniz çokça çeşidini sunduğunuz galerimiz sayesinde, siz de rahatça örgü patikleri örmeyi deneyebilirsiniz. Galeride bot patikler, bantlı türde bebek patikleri yer almaktadır. Aslında örgü bebek patiklerin de hem kolay olanları hem de zor olan modelleri vardır demek doğru olacaktır.

Yapımları son derece basit olan örgü patik örneklerinden bir tanesini seçerek, siz de bu patikleri yapmak isteyebilirsiniz. Fikir vermesi daha çok da ilham olması açısından sizlere bu son derece yarayışlı çalışmamızı göstermek istedim. El işi patik örgüleri, sitemizde erişmek isteyeceğiniz modellerden olup şu ana kadar denediğimiz en harika örgülerdendir de diyebilirim. Bu patik modelleri sayesinde kış aylarında bebeklerinizin ayakları da üşümeyecektir. Altı kaydırmaz türde olan bu şık patikler, kış boyunca bebeklerin ayaklarını sıcak tutacaktır. Dilerseniz şimdi modelleri inceleyerek devam edelim. İlk örnekte açık kırmızımsı ve farklı bir rengin yer aldığı örgü patik yer almaktadır.

İkinci resimde ise adeta bir renk cümbüşü vardır. Her bir patik kendine özgü renkleri bünyesinde barındırmaktadır. Dört adet farklı renklerin hakim olduğu bebek patikleri son derece şirin görünmektedir. Diğer bir resimde ise içinde üçer adet küçük papatya desenleri yer alan motifli bebek patiğini görmekteyiz. Dördüncü resmimizde ise adeta ayakkabıyı andıran çift düğme kısımları bulunan renkleri çok özel bebek patiğini görmek mümkündür. Devam ettiğimizde geldik beşinci resimdeki kız bebek patiğine. Bu patikte ise beyaz ve pembe rengin hakim olduğu, tam bir bebek iskarpini gibi görünen örnek mevcuttur. Farklı bir resimde ise kocaman yan düğmeli haliyle değişik bir kiremit rengi tonunu andıran örgü bebek patiği yer almaktadır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı