Ana sayfa Örgü Örgü Modelleri Örgü Yazlık Bebek Sandalet Modelleri

Örgü Yazlık Bebek Sandalet Modelleri

16
0
PAYLAŞ

Yazdan kalma günlerimiz devam ederken ve bir yandan da kış aylarına hazırlanırken, yazlık olarak yapılabilecek hala birkaç örgü işi bulunmakta diyebilirim. Sizlere bu çalışmamda örgü türü yazlık bebek sandaletinden söz etmek istiyorum. Örgü işi yazlık bebek sandaletin yapımı oldukça kolaydır. Sıcak birkaç yaz gününü daha bebeklere özel bu şık modelde sandaletleri örerek geçirmek, pencere kenarında çayınızı yudumlarken örgü işini elden bırakamayacak olmak bile bir başka gelebilir. Bazı hanımlar ise önceden sipariş almışsa ister istemez yaz günü olsun olmasın siparişlerini örmek durumunda kalabiliyor. Onlara da yardımcı olmak açısından sizlere örgü yazlık bebek sandalet örneğinin yapılışından hemen söz etmek istiyorum.

Fakat yine bazı ön bilgilerle örgüye geçmeden önceki heyecanınızı almak isterim. Yazın örgüde en çok ihtiyaç duyulan örnekler arasında gelen bebek sandaleti gerçekten örgü işinde keyif verecek bir çalışmadır. Kumsallarda ve plajlarda bebekler için yazlık türdeki pamuklu yapısı bulunan sandaletler, kesinlikle bu yaz olmasa bile gelecek yaza damgasını vuracak nitelikte olacak bebeğinizi de mutlu edecektir.  Siz de örgü işi bu şık yazlık bebek sandaletini, yeni doğacak bebeğiniz için ya da sevdiğiniz arkadaşınızın bebeği için işleyebilirsiniz. Örme işlemi kısmına geçtiğinizde resimli olarak anlatımlarımızdan faydalanıp siz de basit şekilde örneği hazırlayabilirsiniz. Resim galerisinde hangi malzemeyle nasıl ilerleneceği de belirtilmiştir. Önünde kırmızı gül gibi simgesi olan sandalette ön kısımdaki gül motifi, oldukça şık görünmektedir.

Galerideki örnekler arasında yeşil renkte olan bebek sandaletine baktığımızda, yeşil üç adet küçük çiçeğin bizi karşıladığı bir model olduğunu görüyoruz. Sandalet deyince kumsalda yetişkinlerin giydiği sandaletler aklınıza gelebilir elbette. Fakat bazen yaz aylarında bebeklerde evde o sıkıcı havada, basık havada evde tıkıla kalmasın isteriz. İşte o zaman kumsala gidecek bebeğimize bu örgü işi şık sandaletleri giydirmek yerinde bir karar olacaktır. Bebekler bizim gibi olmadığından ayakları o yaz gününde bile herhangi bir şeyden zarar görmesin diye bile kumsalda bu sandaletlerle gezdirebiliriz. Son derece zarif gösteren bebek yazlık sandaletleri, bebeğinizi kesinlikle daha güzel hissettirecektir. Yapacak bayanlara şimdiden kolay gelsin demek istiyorum. Farklı örgü örneklerinde görüşmek üzere iyi günler dilerim.

PAYLAŞ
Önceki makaleEski Dergilerden Pano Yapımı
Sonraki makaleFarklı Tığ İşi Paspas Yapımı
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here