Ana Sayfa Örgü Modelleri Örgü Tavşanlı Patik Modeli

Örgü Tavşanlı Patik Modeli

örgü tavşanlı patik örnekler
örgü tavşanlı patik örnekler

Örgüyle yapılan çok güzel örnekler arasında örgü tavşanlı patikler de gelmektedir. Bahar aylarından sonra derken yazın bitimiyle örgü türü her türlü çalışma, dikkat çeker hale geldi. Nisanın yoğun yağmurlarına kadar o güzel kış gecelerinde örgü tavşanlı patik örnekleri kesinlikle hoşunuza gidecektir. Kış aylarında patik giyilmesi bayanlar tarafında hoş karşılanılan bir nevi örf adet gibi görülen türde durumlarda olabilmektedir. Bebeklere özel yapılacak bu patik türleri adından da anlaşılacağı gibi, tavşan motifli olacaktır. Bebişlerin ayakları üşümeyecek hem de yüzlerini güldürecek türdeki örgü tavşan modeli patikler hanımlar arasında da çok konuşulacak modeller olacaktır.

Güzel görünen tavşan patik örnekleri farklı da olsa internette birçok modeliyle sunuluyor elbette. Fakat ben bu çalışmada sizlere daha önce beklide hiç görmemiş olabileceğiniz tarzda örgüden yapılma tavşanlı bebek patiklerini sunmak istedim. Örnekleri incelediğinizde gayet kolay yapılış tarzlarının olduğunu da fark edeceksiniz. Her türde rengi bulunan patikler arasında bence renk seçimi elbette size kalmış ama, pembe renteki patikleri ben daha çok beğendim. İsteyen hanımlar dilerlerse, değişik türde tavşan patikleri de deneyebilir. Yetişkinlere özel patiklerde daha farklı tavşan ya da başka figürlere gitmek de mümkün olacaktır. Yetişkinlerin tavşanlı patiklerinde özelikle arka kısma dikilen ponponların oldukça şık durduğunu itiraf etmeliyim.

Biz aynısını bebişler için de düşündük ve yetişkinlerde olduğu gibi, bebekler için olanlarda da arka kısma ponponlar koyduk. Hemen örnekleri inceleyelim isterseniz. İlk örnekte pembeli benim en çok beğeni duyduğum örnek yer alıyor. Ön kısma bakınca adeta süslü haliyle pembeli bir tavşanı andırıyor. Diğer bir örnekte ise yine pembe ve beyaz kullanılmış görünmektedir. Ön kısımdaki çiçek motifinde yer alan pembe ve burun kısmındaki pembe, oldukça şık göstermiştir. Modelleri incelediğinizde size uygun renkte sizde dilediğiniz şık örgü tavşan patiğini örmeye hemen başlayabilirsiniz. Güzel örnekler arasında yine sarı ve pembe, siyah tonların kullanıldığı patik de hiç fena durmuyor. Kulak kısımları sarı olan ve kulak kısımlarındaki kurdeleleri pembe olan bu örnekte bayanların yoğun ilgisine maruz kalan modellerdendir. Bir sonraki modelde yetişkinlere özel arkası pembe ponponlu örneği görüyor olacaksınız. Örgü seviyorsanız mutlaka sizinde bu elit çalışmaları denemenizi isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here