Örgü Saç 2017 Yılı Örnekleri

örgü saç örnekleri
örgü saç örnekleri

Selamlar hanımlar; yeni saç modelleri bayanların çok hoşuna gitmektedir. Sizlere 2017 yılına ait örgü saç örneklerini sunmak istedik. Aynı zamanda saç örgü örneklerinin yapılışlarının da anlatıldığı modeller, denemek isteyeceğiniz türde olacaktır. Yeni saç modelleri hanımlar tarafından her zaman yoğun ilgiyle karşılanan örnekler olmaktadır. Siz de resimlerindeki gibi güzel görünen örgü modelli olan saç örneklerinden resimlere bakarak, rahatça kolay şekilde yapabilirsiniz. Bu çok özel bayan saç modelleri günümüzün en yeni modelleri olup, örgü türü saç modellerinin de çok eskilere dayandığını da rahatça söylemek gereklidir.

2017 Yılı Örgü Saç Örnekleri

Anlatımlı saç örneklerine dilerseniz hemen başlayalım. İlk olarak balık saç örgü modelini anlatacağım. Öncelikle bu örgüyü yapabilmek için saçı ıslatıp taradıktan sonra, başınızın tepe kısmından bir tutam saç alınmalıdır. Bir tutam saç elimize alındıktan sonra üç eşit parçaya bölerek, bir kez düz şekilde örülmelidir. Devamında kenar kısımlardan saç ekleyerek, düz şekilde saç örgüsüne devam edilecektir. En son olarak bu saç örneğinde saçın uç kısmına toka takılarak, saç örgüsü sonlandırılır. Devam ettiğimizde sıradaki saç örgümüz ise kılıç saç örgüsü örneği olacaktır. Kılıç saç örgü örneğini ise uzun saçlı bayanlar kullanabilirler. Farklı bir örnekse, mısır saç örgüsü olacaktır. Bu saç modeli ise özel günler için yapılan saç modelidir. Örneği yapabilmek için saçlar özenle taranarak ikiye bölünür. Sonrasında saç sıkı şekilde tutulup sağ kısımdaki saç sola verilir, sağ kısımdaki saç da sola verilerek devam edilir.

balık saç örgü modeli
balık saç örgü modeli
kılıç saç örgüsü örneği
kılıç saç örgüsü örneği
mısır saç örgüsü
mısır saç örgüsü

Örgü Saç 2017 Modelleri

Hanımlar için güzel gelecek saç örneklerine devam ettiğimizde sıradaki modelimiz ise sepet saç örgüsü modeli olacaktır. Aynı zamanda taç şeklinde toplanan saç modelleri de son derece şık durmaktadır ve hanımlara doğal bir görünüm sağlamaktadır. Örgü saçlar daima hanımlara şıklık katmakta özel bir ortama gittiklerinde çok özel bir görünümle herkesin hoşuna gidecek bir havaya bürünmelerini sağlamaktadır. Resimli örneklerde yer alan 2017 örgü saç modellerini tercih ederek siz de saçınıza uygulayabilirsiniz. Örgü saç örnekleri saç yapısı düz olan hanımların sıkça tercih edeceği modeller olacaktır.

sepet saç örgüsü modeli
sepet saç örgüsü modeli

Diğer 2017 yılına ait saç örgü modellerine de aşağıdaki resimli galerimizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı