Örgü Saç 2017 Yılı Örnekleri

saç örgülerinden yenileri

Selamlar hanımlar; yeni saç modelleri bayanların çok hoşuna gitmektedir. Sizlere 2017 yılına ait örgü saç örneklerini sunmak istedik. Aynı zamanda saç örgü örneklerinin yapılışlarının da anlatıldığı modeller, denemek isteyeceğiniz türde olacaktır. Yeni saç modelleri hanımlar tarafından her zaman yoğun ilgiyle karşılanan örnekler olmaktadır. Siz de resimlerindeki gibi güzel görünen örgü modelli olan saç örneklerinden resimlere bakarak, rahatça kolay şekilde yapabilirsiniz. Bu çok özel bayan saç modelleri günümüzün en yeni modelleri olup, örgü türü saç modellerinin de çok eskilere dayandığını da rahatça söylemek gereklidir.

2017 Yılı Örgü Saç Örnekleri

Anlatımlı saç örneklerine dilerseniz hemen başlayalım. İlk olarak balık saç örgü modelini anlatacağım. Öncelikle bu örgüyü yapabilmek için saçı ıslatıp taradıktan sonra, başınızın tepe kısmından bir tutam saç alınmalıdır. Bir tutam saç elimize alındıktan sonra üç eşit parçaya bölerek, bir kez düz şekilde örülmelidir. Devamında kenar kısımlardan saç ekleyerek, düz şekilde saç örgüsüne devam edilecektir. En son olarak bu saç örneğinde saçın uç kısmına toka takılarak, saç örgüsü sonlandırılır. Devam ettiğimizde sıradaki saç örgümüz ise kılıç saç örgüsü örneği olacaktır. Kılıç saç örgü örneğini ise uzun saçlı bayanlar kullanabilirler. Farklı bir örnekse, mısır saç örgüsü olacaktır. Bu saç modeli ise özel günler için yapılan saç modelidir. Örneği yapabilmek için saçlar özenle taranarak ikiye bölünür. Sonrasında saç sıkı şekilde tutulup sağ kısımdaki saç sola verilir, sağ kısımdaki saç da sola verilerek devam edilir.

balık saç örgü modeli

balık saç örgü modeli

kılıç saç örgüsü örneği

kılıç saç örgüsü örneği

mısır saç örgüsü

mısır saç örgüsü

Örgü Saç 2017 Modelleri

Hanımlar için güzel gelecek saç örneklerine devam ettiğimizde sıradaki modelimiz ise sepet saç örgüsü modeli olacaktır. Aynı zamanda taç şeklinde toplanan saç modelleri de son derece şık durmaktadır ve hanımlara doğal bir görünüm sağlamaktadır. Örgü saçlar daima hanımlara şıklık katmakta özel bir ortama gittiklerinde çok özel bir görünümle herkesin hoşuna gidecek bir havaya bürünmelerini sağlamaktadır. Resimli örneklerde yer alan 2017 örgü saç modellerini tercih ederek siz de saçınıza uygulayabilirsiniz. Örgü saç örnekleri saç yapısı düz olan hanımların sıkça tercih edeceği modeller olacaktır.

sepet saç örgüsü modeli

sepet saç örgüsü modeli

Diğer 2017 yılına ait saç örgü modellerine de aşağıdaki resimli galerimizden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sıcak Havalarda Bozulmayan Saçlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir