Örgü Örnekleri

örgü kazaklar
örgü kazaklar

Eşe dosta hatta çocuklara yapılabilecek örgü çeşitlerini sizler için tek bir başlık atlında toplamak istedim. Birbirinden şık örgü modelleri hakkında sizlere en klas örnekleriyle beraber harika bir galeri hazırladığımın altını çizmek isterim. Örnekler arasında örgü atkı, örgü boyunluk, örgü bebek süveteri, örgü bebek yeleği, örgüden şapka gibi modeller yer almaktadır. Bu örneklere bakarak tıpkı o güzel örnekler gibi siz de keyfinizce örgü örneklerini çıkarabilirsiniz. Yetişkinlere hitap eden ve aynı zamanda bebeklerin de düşünülmüş olduğu karma bir resim galerisi sunarak sizin de bu işleri son derece kolay şekilde yapabileceğinizi sizlere göstermek istedim. El işini seviyorsanız, evde boş vaktinizi siz de el işi yaparak rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. El yeteneğinizi kullanarak harika örgü türlerini siz de deneyip eve ekonomik anlamda katkıda bile bulunabilirsiniz.

Kulağa son derece hoş gelen bu örneklerin yapımı gayet kolay olup, malzemeleri ise öyle zor olmayan cinstendir. Boş vakitlerde örgü yapmak hem kafanızı dağıtacak ve meşgul edecek hem de sıkılmamanızı sağlayacaktır. Örgü örneklerinden yararlanarak örgü işiyle uğraşmak, sevdiklerinizin mutluluğunu artıracak örgü çalışmalarını onlara sunmak kesinlikle keyif verici bir şey haline dönüşecektir. Bebeklere özel yetişkinlere özel olan pek çok çalışma örneği galeri halinde sunduğumuz resimlerde yer almaktadır. Bu örnekleri sitemizde daima elinizin altında gibi hissedebilirsiniz. Kafadan tasarlayabileceğiniz örgü giyim için de sitemiz tam aradığınız biçilmiş kaftan olacaktır. Sitemizdeki çoğu paylaşımda en güzel örneklere imza atmış olduğumuzu rahatça keşfedeceksiniz.

Örgü boyunluklar, örgüden atkılar gibi ve örgü kazaklar gibi yetişkinlerin seveceği çeşitli örgü öneri resimlerimizi seveceğinizi umuyorum. İnternet ortamında pek çok örnek bahşedilmiştir. Fakat her biri ayrı ayrı diyarlardan toplanması gerekecek örneklerdir. İşte bu gibi uğraşlı nedenlerden ötürü, sizler için en güzel örgü örneklerini galerimde bir araya getirdiğimi itiraf etmek isterim. Günümüzde adeta sanat eseri gibi adlandırılan örgü, büyük bir emek gerektiren el işi çalışmaları arasında hanımların beğenisini her zaman almayı başaran türlerdendir. Aynı zamanda herkesin yapamayacağı bir yerden başlanması gereken el işi örnekleri, çoğu bayanın her zaman hoşuna gitmektedir. Son olarak günlük hayatta kullanacağımız çoğu şeyi örgüden yapması gayet eğlenceli ve bazen kolay olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı