Örgü Mini Karavan Yapımı

Mini Karavan Örgü
Mini Karavan Örgü

Çocuklara özel ve oynanabilir olan sevimli türdeki bu örgü oyuncak, yapınca sizin de çok hoşunuza gidecek bir tasarım olacaktır. Resimli halinde oldukça şirin görünüme sahip olan örgü mini karavan aslında yapımı oldukça kolay gelecek çalışmalarımızdandır. Sizde bu harika ötesi çalışma sayesinde çocuklarınızın fazlasıyla sevebileceği bir tasarım yapmış olacaksınız. Bu mini karavan oyuncakla oynayacak çocukların büyük bir keyif alacaklarını söylemek doğru olacaktır.

Öncelikle Renkli Karavan için yani sevimli olması için insanda sıcak hissi uyandıracak bazı renkleri seçmek gerekir. Karavanı yaparken pudra renklerden kullanabilirsiniz. Renk seçimlerini kafanıza göre yaparak yani size uygun şekilde yaparak daha şahane bir dizayn yakalamanız mümkün olacaktır.

Yapım kısmını da hemen anlatalım. Tığ ile örüp hazırlayacağınız karavanda üzerine kapı ve pencere kısımları da yerleştireceğiz. Karavanın hareket edebilir hissi oluşturmak için tekerleklerinin de olmasını sağlamak gerek. Yedek lastiğini bile örerek karavanın arka kısmına dikebilirsiniz rahatlıkla.

Kapı kolları olarak düğmelerden yararlanmanız mümkün olacaktır. Aynı şekilde pencere kısımlarının belirgin olması için karavanın gövde bölümünde açık renklerin haki olmasına dikkat etmelisiniz. Karavanda dekor kısmında ise bu görsel kavranın iç dekorunu resimde görmenin mümkündür. Karavanın içerisinde mutfak dolabı, mutfak tezgahı, yatak ve bir kanepeyle bir de puf yer almaktadır.

Zemin kısmın kaplamasında ise görseldeki renkleri kullanabilirsiniz. Karavan için sıcak ve samimi bir ortam yakalamak için iç dekordakileri aynen yapmakta fayda olacaktır. Aynı şekilde karavanın dış görünümü de önemli olduğundan hassas şekilde resimlerdeki gibi yaparak ortaya insanların hayranlıkla bakabileceği örgü karavan yapabilirsiniz.

orgu-mini-karavan-yapimi (5)
orgu-mini-karavan-yapimi (1)
orgu-mini-karavan-yapimi (2)
orgu-mini-karavan-yapimi (3)
orgu-mini-karavan-yapimi (4)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı