Örgü Elbise Modelleri 2016

2016 Örgü Elbise Modelleri
2016 Örgü Elbise Modelleri

Bayanların son zamanlarda örgü işlerine ilgileri elbiselere de yansımış durumdadır. Örgü elbise modellerini tercih eden çoğu bayan halinden memnun görünmektedir. Bu konuda aslında ilk akla gelen ise her ürünü elde olarak örmek kaydıyla bütçeye katkı sağlamak mümkün olacaktır.

Çoğu bayan örgü örerek hem kendine katkı sağlamakta hem de bir birinden güzel örgü elbiseleri 2016 yılı örgü elbise modellerini tercih ederek rahat giyinmekte ve yakışanı giyinmektedir. Örgü elbiselerle kişiler bazen ekonomik sıkıntılarındayken çok az zararla güzel şık örgü elbiseleri giyinmenin de keyfini süreceklerdir.

Hem kendilerine uğraş oluşturacak hem de bu uğraşın dışında şahane denilecek kadar harika görünün o örnekleri kullanacak örgü elbiselerin keyfine varacak bayanlar kesinlikle mutlu olacaklardır.

Örgü örmek aslında bayanların hoşlarına giden nadir uğraşlardandır. Örgü elbise modelleri de örgüye başlamış hanımların sevdikleri uğraşları arasında gelmeye devam ediyor. Örgü elbiseler denilince aslında akla gelen modeller oluyordur elbette. Fakat biz sizlere daha şık olanlarından birkaç resim derledik ve bu yazımıza ekledik.

Bu yazımızda şık örgü elbise modelleri yanı sıra en özel olanlarını örneklerini görme şansınız da olacaktır. Örgü aslında kış aylarına özel gibi görünse de yaz aylarına has şık örgü elbise modellerini örgü örerek elde etmek de mümkündür.

Örnek vermek gerekirse, bu modellerin başında diz hizasına kadar olanlarla askılı olanlar diyebiliriz. Bu türleri örerken dikkat etmeniz gereken ise iplerin yaz aylarına uygun olarak ince seçilmesi olacaktır.

orgu-elbise-modelleri-2016 (1)
orgu-elbise-modelleri-2016 (3)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı