Örgü Çanta Örnekleri

örgü çantalar
örgü çantalar

Bayanlar örgüden pek çok şey hazırlamaktadır. Fabrikasyon olan örgü ürünlerinde elbette çok güzelleri bulunuyor. Fakat hiçbiri, örülmeye değer örneklerin yerini almayacaktır. Emeklerimiz kadar önemi olmayacağı da kesin bir nokta olacaktır. Çünkü manevi değeri yüksek olacak örgü işi çantaları yaptığımızda, ister kendimize ister başkasına olsun keyif alacağımızı iyi biliyorum. Sizce hangi çanta bir anne elinde örülmüş olması kadar samimiyeti ve o manevi sıcaklığı verebilir ki? Kendi çantanı örmek kadar güzel bir şey olmadığı her yönden kesin bir durum diyebiliriz. Çünkü örgü işinin her aşamasında kendi el emeğimizin olması kadar şahane bir durum yoktur.

Örgü Çanta Modelleri

Resimli galeride sizlere özel o kadar harika örgü çantalar derledik ki, baktıkça içiniz açılacağı kesin. Tamamen kendi zevkinize hitap edecek türde çanta modellerini sizlere sunduk ve ilham almanızı istedik. Hemen ipi elinize alarak örmek isteyeceğiniz kadar şahane modelleri keşfetmek kesinlikle güzel gelecektir. Örgü ipini eline alan her bayan örgü çanta modellerinin bu harika türlerini örmeye başlayacak ve güzel bir çanta oluşturup, dilerse kendi kullanacak dilerse hediye edebilecektir. Bazıları ise bu özel örgü çanta örneklerini yaparak turistik bölgelerde satabiliyorlar. Örgü çantanızı yaparak bu mutluluğu yaşamak bile farklı gelecektir diye düşünüyorum. Dileyenler eşe dosta da bu güzel örgü çantaları satarak ek gelir de elde edebilirler.

Örgü Çantaların Örneklerini İnceleyelim

Örme işi çantaların örneklerine baktığımızda ilk örnekte şahane bir örgü çanta görüyor olacaksınız. Renk olarak açık tonların ağırlıklı olduğu koyu olarak yeşilin hakim olduğu rengarenk bir örgü çanta sizi bekliyor olacaktır. İkinci örgü çanta örneğinde ise dört adet birbirinden farklı örgü çantaları, çiçekli modelleriyle siz de keşfedecek örmek isteyeceksiniz. Üçüncü örneğimiz ise adeta şıklık zarafet yansıtmakta parayla alınmış gibi görünen çok özel bir örgü çanta modelidir. Beşgen kenarlı renkli birçok papatyanın bir araya gelmiş hali gibi görünen çantamızın modeli de son derece şıktır. Bir sonraki modelde ise beyaz rengin hakim olduğu bayan örgü çantası bulunuyor. Bir yakasında kırmızı bir gül süsü de beyaz çantaya ayrı bir hava katmıştır. Diğer örnekleri de inceleyerek oldukça şık gelecek bu çantaları mutlaka örmek isteyeceksiniz diyebiliriz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı