Ana Sayfa Örgü Videoları Örgü Bebek Patiği Bot Yapımı

Örgü Bebek Patiği Bot Yapımı

Örgü Bebek Patiği Bot Yapımı
Örgü Bebek Patiği Bot Yapımı

Bebek ürünlerinde en yeni modelleri bayanlar sıkı takip etmektedir. Örgü bebek patiklerine olan ilgi ise her geçen gün daha da artmaktadır. Çocuklarımıza her zaman en iyisini giydirmek istediğimizde örgü işleri biraz daha ağır basabiliyor.

Örgüden bebek patiği bot yapmak için sizlere sunacağımız bu paylaşımı takip etmeniz gerekir. Özellikle bebek bot örgü modellerinde bu yıl daha bir artış olmuş ve bayanlar bu yıl biraz daha fazla şekilde örgüden yapılan bot örneklerine yoğunlaşmıştır. Bu nedenle bu çalışmamızda bu yıla özel sizler için en güzel bebek örgü patiklerinden bot modelinin yapımını paylaşmaktayız.

Örgü modelleri arasında tutulan ve ilgi gören modellerden olan bebek patiği bot modelini istenilen renkte yapabilirsiniz. Kız bebeklerine özel ya erkek bebeklerine özel patikleri bu çalışmadan esinlenerek sizde kolayca yapabileceksiniz. Bu çalışmamızdaki renkler ise kız bebekleri içinde erkek bebekleri için de uygun düşecek bir renktir.

İsterseniz sizde çalışmamızdaki gibi düğme kısımlarında kız çocuklarına özel şekilde çiçekli motiflerde dikebilirsiniz. Sizlere yeni bir fikir olması açısından önce bu paylaşımdaki gibi bir tercih yapmalısınız kesinlikle.

Aynı zamanda buna benzer birçok klas örgü motiflerini de sitemizdeki paylaşımlarda keşfedebilirsiniz. Oldukça basit bir yapımı olan bebek örgü bot modeli tam istediğiniz gibi olacak ve çocuğunuzun ayağına yakışacaktır. Bu sevimli bot modelini yapmak için aynı zamanda videolu anlatımdan da yardım alabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here