Ana Sayfa Örgü Modelleri Örgü Bebek Battaniyeleri

Örgü Bebek Battaniyeleri

Örgü Bebek Battaniyeleri
Örgü Bebek Battaniyeleri

En yeni 2016 yılı örgü bebek battaniye modellerinden bazılarını resimli galerimde sizlere sundum. Sunulan bebek battaniye modelleri arasında yer alan türlerde kız ve erkek bebeklere özel sevimli tarzda tığ işiyle yapılmış bebek battaniyeleri yer almaktadır.

Her biri rengarenk olan ve içeriklerinde çiçekli motiflerin de yer aldığı modelleri umarım beğenirsiniz. Örgüde bebeklere özel şekilde bir den fazla rengin karışımı kullanılmakta ve bu modeller sizlere yeni yapacağınız bebek battaniyeleri konusunda aynı zamanda ilham kaynağı da olacaktır.

Örgü örmekte yeniyseniz ve henüz tam olarak bir şey bilmiyorsanız, sizlere birden fazla modelle sunduğum bu modelleri dilerseniz renk ve desenlerini kafanızda tasarlayarak kolayca yapmaya başlayabilirsiniz. Bir bilen tanışınızdan da modelleri göstererek destek almanız halinde aslında zorlanmadan kolayca örebileceğiniz türler olduğunu söyleyebilirim.

Hangi motiflerin popüler olduğunu göstermek için birkaç resim örneğini galerimizde sundum ve ilham almanızı istedim. Günümüze kadar gelen bebek odalarında yer alan örgü türü bebek battaniyeleri motifleri ve güzel renklerin tercih edilmesiyle şahane görünümlerle karşınıza çıkmaktadır.

Oldukça büyük bir sabırla örülen bazı örgü yelekler, battaniyeler hanımların kesinlikle el emeği ve göz nuru parçalar diyebilirim. Çalışmamızda yeni örgü battaniyelerden kız çocuklarına özel olanlarıyla erkek çocuklarına özel olanlarından birkaç parça sundum. Eğer sizde bebek battaniyesi yapmak konusunda örnek bakınıyorsanız, sunduğum tığ işi bebek battaniye örnekleri size ilham verecektir.

orgu-bebek-battaniyeleri (8) orgu-bebek-battaniyeleri (1) orgu-bebek-battaniyeleri (2) orgu-bebek-battaniyeleri (3) orgu-bebek-battaniyeleri (4) orgu-bebek-battaniyeleri (5) orgu-bebek-battaniyeleri (6) orgu-bebek-battaniyeleri (7)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here