Ana sayfa Örgü Örgü Modelleri Örgü Bebek Battaniye Türleri

Örgü Bebek Battaniye Türleri

3
0
PAYLAŞ
örgü bebek battaniye türleri
örgü bebek battaniye türleri

Örgüyle yapılabilecek belki de en özel ve işe yarayan ürünlerin bebek battaniyeleri olduğunu söyleyebilirim. Bebekler uyurken kesinlikle korumasız sevimli haldedirler. Sebepsiz ağlamaları dışında bebek kesinlikle güzeldir ve her insanın tatması gereken huzurlardandır. Bu günkü konumuzda sizlere sevimli şeylerin yani bebeklerin örgü battaniyeleri hakkında bilgilendirmek istedim. Bununla ilgili yine sizler örnek olması açısından bir birinden güzel altı tane harika örgü bebek battaniye modelini sundum. Yazımda yine o örneklerin yapımları hakkında bilgiler vereceğim. Özellikle örgü seven hanımların dikkatini çekeceğini umduğum bu eşsiz örgüleri internetten sizler için derlediğimi belirtmek isterim. Örülüşü oldukça basit ve sizin de denemek isteyeceğiniz kadar sadece olan bu kolay türdeki örgü battaniyelerini gelin hep birlikte inceleyelim.

İlk modelde pembe güllerin hakim olduğu gayet şık bir modeli görüyorum. Üzerinde gerçekçi olsun diye yeşil renkteki yaprak ayrıntısı da kesinlikle unutulmamış diyebilirim. Yanında birde minik bir çanta türü süsü de yer almaktadır. Örgü bebek ürünleri her bayanın sahip olmak isteyeceği özel bebek ürünleridir.

örgü bebek battaniye türleri

İkinci resmimizdeki nadide örnekte ise gayet şık yine pembe ama mat bir pembenin hakim olduğunu söylemek doğru olacaktır. İçinde minik kuş desenlerinin yer aldığı bu şık örgü bebek battaniyesini bebeğinizin seveceğini umuyorum.

örgü bebek battaniyeleri

Diğer bir örneğe geçtiğimde ise pul pul yan yana birkaç renkten oluşan örgü battaniyesini görüyorum. Bu da yine özel türlerden biri olup bebek battaniyesi isteyen kişilerin tercih edebilecekleri gayet harika duran bir örnek olacaktır.

örgü işi bebek battaniyeleri

Aslında baktığınızda örgü işlerinde renklerin ne kadar canlılık verdiğini bu özel örgü bebek battaniyesinde görmeniz mümkündür. Mavi açık tonda mavi ve yine mavinin beyaza bakar tonuyla sarı tonun da yer aldığı bu harika örneği de bebekleriniz için örgü battaniyesi olarak kullanabilirsiniz.

Geldik sade diyeceğim örneklerden birine üzerine aynı tonlarda birde ayı oyuncağının bırakıldığı dördüncü resimde ise oldukça şık ve sık dokunmuş örgü bebek battaniyesi yer alıyor.

örgü bebek battaniye modelleri

Beşinci resimde ise incelikleri kenar süslerinden de anlaşılan gayet hoş mavi tonda bir bebek battaniyesi sunulmuştur.

örgü bebek battaniyeleri resimli

Son resmimiz olan altıncı resimde ise oldukça şık tonda gayet özel işlemeleri olan bir bebek battaniyesini görmeniz mümkündür.

örgü bebek battaniye örnekleri

Karaköy Güllüoğlu INT
PAYLAŞ
Önceki makaleFarklı Dantel Örnekleri
Sonraki makaleArtık Kumaşlardan Harika Bilezikler Yapabilirsiniz
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here