Örgü Atkı Yapımı

Örgü Atkı Yapımı
Örgü Atkı Yapımı

Sık kullanılan aksesuarlardan biri de atkıdır. Genelde kış aylarında kullanılır ama insanlar bazen moda amaçlı da kullanabilmektedir. Bu konuda sizlere kolay örgü atkı hakkında şimdi olmasa bile her zaman işinize yarayabilecek bir atkı konusunda bilgiler vereceğiz.

Değişen moda akımlarında trendlerde yer almasını başaran atkı için sizde bu çalışmamızdan yararlanacak örgüden yapılan atkıyla çok özel bir çalışmaya sahip olacaksınız. Pratik şekilde yapılacak örgü atkı için bu çalışmamız sizlere ilham verecektir. İnce ipler kullanarak kalın şişler kullanarak bu atkıyı rahatça örebilirsiniz.

Oldukça salaş ve bol olacak bu atkı trend atkılardan olacaktır. Yeni başlayacaklar kolay örgü modelini kalın şişler ve ince ipler kullanarak örülebilir. İsterseniz bu çalışmayı yapıp iki ucunu dikerek boyunluk haline de getirebilirsiniz.

Son derece kolay bir kullanımı olan pratik ve rahat boyunluklar modern aynı zamanda şık olacaktır. Farklı bir model ise şişlerle örülmeyen sıradan olmayacak türde bir örgü olacaktır. Elle öreceğiniz atkılar pratik bir yapıma sahiptir. Kolunuza da dolayabileceğiniz atkılar farklı türde olacaktır. Örgü atkı yapımı için vereceğimiz tarifte yine şişlerle örülecek atkılar olacaktır.

İp çekmeli örgüler, delikli örgüler de size sunacağımız tarifler arasında yer alacaktır. Çabuk ilerleyen ve kolay üretilen delikli örgü modellerini pratik şekilde yapabilirsiniz. Tığ ile zincir çekerek yapacağınız atkı ise şık duracaktır ve örülmesi ise son derece basit olacaktır.

orgu-atki-yapimi
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı