Ana Sayfa Takı Tasarım On Dakikada Kolye Yapımı

On Dakikada Kolye Yapımı

on dakikada kolye yap
on dakikada kolye yap

Hayatımıza anlam ve değer katan takılar, farklı şekilleri, tasarımları ve renkleri ile kıyafetlerimizin de en büyük tamamlayıcısıdır. Özellikleri itibari ile oldukça fazla çeşidi bulunan bu özel objeler, son dönemde kendin yap projelerinin de konularını oluşturuyor. Oldukça etkili ve inanılmaz sonuçları alacağınız farklı projeleri bizler de sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. En özel biçimde karşımıza çıkan bu harika modelleri sizler de kısa süre içinde yapabilir, kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu makalemizde de sizler de değişik bir kolye yapımı üzerinde çalışacağız. Bu şekilde etkili ve inanılmaz sonuçları sizler de alabileceksiniz. Etkin şekli ile hoşunuza gideceğinden emin olduğumuz projenin yapımına hemen başlayalım.

on dakikada kolye yapımı

Öncelikle işlem için resimde görüldüğü gibi iki farklı bant gerekiyor. İpli bantlar, bu bakımdan etkili ve farklı kullanım için oldukça idealler. Ayrıca dantel desenli farklı paket bantları da aynı şekilde sizler için harika sonuç verecektir.

İlk olarak yeteri kadar bandımızı keselim. Sonra bir miktarda dantel desenli olan banttan açalım. Aynı şekilde onunda düzenledikten sonra, orta kısmından bir çapraz oluşturacak şekilde renkli bandımızın üzerine yapıştırıyoruz.

on dakikada kolye yapma

Her iki bandı aynı anda, biz yaprak görüntüsü elde edecek şekilde kesin. Kolyenizin ucuna takacağınız alanı belirleyin ve bir yorgan iğnesi yardımı ile delin. Yaprak şeklini verdiğiniz parçanın uç kısımlarından sap kısımlarına kadar, ince aralıklar ile kesin. Basit kolye yapımı aşamaları bu şekilde sonlanmak üzere. Kolye zincirinin uç kısımlarını bir büyük halka ile uzunca bir parça kalacak şekilde birleştirin. Sonra bu uçları yaprağın üzerine gelecek şekilde monte edin.

on dakikada kolye yap

Bu şekilde çok farklı ve özel bir projemizi daha bitirmiş oluyoruz. Oldukça hoş ve farklı bir kolye yapımı oldu. Sizler de bu tarz bir projeyi dakikalar içinde yapabilir, hızlı bir şekilde işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Özellikle spor kıyafetleriniz ile harika sonuç verecek olan bu özel ürün, sizlerin de keyif ile takacağınız inanılmaz bir ürün. Bu harika ürün ile çok farklı kombinler oluşturabilir. Eşsiz bir sonucu hızlı bir şekilde sizler de elde edebilirsiniz. Şimdiden güle güle kullanın diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here