Okula Dönüş Şahane Kalemlikler Projesi

Okula Dönüş Kalemlikler Projesi
Okula Dönüş Kalemlikler Projesi

Okula dönüş projelerinde okul başlamadan önce masalarımıza yeni düzen vermek güzel olacaktır. Bu projem kapsamında öğrenciler okul başlamasıyla beraber, çalışma masalarındaki araç gereçler için güzel ve eğlenceli hazırlıklar yapabilirsiniz. Bu konuda resimde de görüldüğü üzere araç yani malzeme olarak birkaç tuvalet kağıdı, mısır gevreği ve paket kağıtları işini görebilecektir.

okula-donus-sahane-kalemlikler-projesi (1)

Bunu yapmak için öncelikle kutuları istenen ölçülerde kesmelisiniz. Daha sonra paket kağıtlarıyla kaplayarak bir birine yapıştırmanız resimdeki kadar şahane görseli elde etmenizi sağlamış olacaktır. İkinci proje olarak konserve kutularını çöpe atmak yerine güzel dekor edilebilir. Bu projeyle sizde hemen konserve kutularının üzerlerini kumaş ve ya paket kağıtlarla kaplayarak bir birine tutturabilirsiniz. Bu aynı zamanda eşsiz güzellikte kalemlikler yapmanızı sağlayacak çalışma masanıza şıklık katacaktır.

Konserve kutularından masa dekoru yapmak hem moralinizi yerine getirecek hem de hoşunuza gidecektir. Masanızda çalışırken sıkılmamak için eğlence dolu projeler üretmek en güzeli olacaktır. Okula dönüş kapsamında sizde kendin yap projelerinin güzelliğinden faydalanabilirsiniz. Çocuklarınızla daha eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak projeleri çok kolay ve basitinize gidecek malzemelerle yapmanız mümkün olacaktır. Bu konuda iki adet karton süt kutusunu kullanıp çalışma masasındaki kalemleri rahatça düzenleyebilirsiniz.

okula-donus-sahane-kalemlikler-projesi (2)

Yine iki karton kutuyu verev şekilde keserek üzerlerini kumaşla kaplamak harika bir görseli yakalamanızı sağlayacaktır. Haftalık programınızı yaparak okula dönüşte kesinlikle işinize yarayacak kolaylıklar elde edebilirsiniz. Öğrencilerin programlı şekilde çalışması ve dersleri konusunda başarı yakalaması son derece önemlidir.

okula-donus-sahane-kalemlikler-projesi (3)

Sınav tarihlerinin hatırlanması ve daha birçok konuda haftalık program yaparak ilerlemek, okula dönüşte kesinlikle önemli hususlardan olacaktır. Yine bu konuda daha öncede paylaştığımız bir konu olan mantar pano ile haftalık programı takip etmek kesinlikle işinize yarayacaktır.

okula-donus-sahane-kalemlikler-projesi (4)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı