Okula Dönüş Meyveli Kitap Ayracı Yapımı

Okula dönüş projelerini çok seviyorum. Okula dönüş için sizlere uygun kitap ayraçlarını nasıl yapacağımızı anlatacağım. Meyveli kitap ayraçlarını yapıp bitirdikten sonra harika görünüme sahip şirin mi şirin kitap ayraçları kesinlikle işinize yarayacaktır.

Okula dönüş projeleri arasında son derece kolay gelebilecek bir çalışma olan bu güzel çalışmayı kendin yap projelerinin en sevimli hali olarak da görmek mümkün diyebilirim. Popüler olan bu güzel okula dönüş projesi, meyveli kitap ayracı çalışmasını sizlere özel video anlatımlı olarak da yayınlamak istedim. Böylelikle takılanlar ya da herhangi bir ayrıntıyı atlamak istemeyenler video anlatımla kolay şekilde bu çalışmayı yapabileceklerdir.

Yaz aylarının popüler meyvelerini kitap arasında moral düzeltici şahane ayraçlar olarak görmek okunan kitaptan daha güzel zevk almanızı sağlayacaktır. Resimde görünen o şahane kitap ayraçlarını elbette dışarıda satın almak mümkündür. Fakat bir de kendi yapabileceğiniz ve video yardımıyla daha basite inecek olan bu şık çalışmada kesinlikle okula dönüş için kendinize zaman kazandıracak güzel bir çalışma armağan etmiş olacaksınız.

Sıkıcı gelmeyecek olan kitap okurken o özel kitap ayraçlarından arzu ettiğinizi biliyorum. Bende kitap okurken kitap ayraçlarımın özellikle şık ve şirin görünmesini istiyorum. Bu nedenle okula dönüş çalışmaları arasında sizler için keşfettiğim bu harika proje benden olumlu not aldı. Umarım sizinde görüşleriniz bu yöndedir. Son derece basit olan bu çalışmayı yaparak okula dönüşte kendinizi mutlu edecek bir diğer çalışma olarak bu size iyi hissettirecek diye düşünüyorum.

okula-donus-meyveli-kitap-ayraci-yapimi

Bir önceki yazımız olan Okula Dönüş Pokemon Kalemtraş ve Defter başlıklı makalemizde okula dönüş, okula dönüş projeleri ve pikachu defter hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir