Okula Dönüş Kolay Not Defteri Yapmak

Eskimiş ve geçen yıldan kalan defterlerimizin temiz sayfalarıyla çok kolay ve istediğimiz gibi okula dönüşe uygun basit not defterleri yapabiliriz. Hatta istediğiniz boyutta defterleri kendin yap projemiz sayesinde yapabileceksiniz. Bunu yaparken hangi malzemeler kullanılacağını yazımın ilerleyen safhalarında vermiş olacağım.

Fakat tabi bende sizin gibi bunu yapmak için hangi malzemeler kullanılır diye düşünmedim değil! Sonra karar verdim ve iki harika not defterini yapacağım videomu da sizlere altta sundum. Takıldığınız herhangi bir noktaya videolu okula dönüş anlatımından bakabilirsiniz.

Aklıma birçok fikir geliyor aslında bu konuda ama onları da önümüzdeki günlerde sırasıyla sizlere sunmayı planlıyorum. Öncelikle bu şık iki okula dönüş defterini sizler için uygulamalı olarak video anlatımda sunmak istedim. Şunu da belirtmek isterim ki, okula dönüş projelerini çok seviyorum.

Bu konuda sizlere her gün çalışmalarını güzel şekilde sunmak istiyorum. Video anlatımlı okula dönüş kolay not defteri için aşağıdaki malzemeleri tedarik ederek hemen sizde bu harika not defterinin yapımına hemen başlayabilirsiniz.

okula-donus-kolay-not-defteri-yapmak

Videodaki Malzemeler:

  • Tutkal
  • Boş kağıtlar
  • Oluklu mukavva
  • Balmsai paletlerinin dış kutusu
  • Çeşitli türde malzemeler
  • Süsleme için renkli kağıt türleri

Yapımı:

Kullanışlı okula dönüş defterinin yapımı konusunda pek bir şey söylememe gerek yok aslında. Bütün her şeyi video da bulmuş olacaksınız. Takıldığınız yeri tekrar geri sarıp izleyerek bire bir aynısını sizde basit şekilde yapabilirsiniz. Ben denedim ve gayet basit şekilde okula dönüş not defterimi kendim yaptım. Sizlere de kolay gelsin diyorum.

Bir önceki yazımız olan Rendeden Kalemlik Yapımı başlıklı makalemizde okula dönüş kendin yap, okula dönüş kendin yap projeleri ve Rendeden kalemlik yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir