Okula Dönüş Kendin Yap Projeleri – 1

Okula Dönüş Kendin Yap
Okula Dönüş Kendin Yap

Bu yazımda sizlere okula dönüş temalı üç farklı kendin yap projesinden söz etmek istiyorum. Hepsini çocuklarınızla kolayca yapabilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve okul ihtiyaçlarını karşılayabileceğinizi türden kendin yap projeleridir.

Okula dönüş için eğlenceli ve yaratıcı gelebilecek bu kendin yap projelerini dilerseniz sizde hayata geçirebilirsiniz. Okulla beraber biliyorsunuz hem veliler hem de öğrencilerde tatlı bir telaş oluşmaktadır. Aynı zamanda velileri bitmeyen bir okul ihtiyacı da beklemektedir. Basit malzemeler kullanarak o ihtiyaçların bazılarını yaparak maliyetleri biraz daha uyguna getirmek ve okula dönüş projelerimizin amaçları arasında yer alıyor diyebilirim.

Ataçlardan kalemliklere kadar, beslenme çantalarına varana kadar pek çok ihtiyacınızı kendiniz rahatça bu sizlere sunacağımız okula dönüş kendin yap projelerinde keşfedebilirsiniz. Hem süslü olan hem de dışarıdan satın alacaklarınızdan daha modelli gelebilecek kendin yap projelerimizi gelin hep beraber yapmaya başlayalım.

Ataçlar Süslensin:

Bir birinden farklı ve şık ataçlar yapmak konusunda sizde birkaç basit düğmeden yararlanabilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi rengarenk olan ataçlara sahip olmak sandığınızdan daha kolay gelebilir. Kitap ve defter kenarları için bu son derece özel olan ataçları sizde ilham alarak yapabilirsiniz.

okula-donus-kendin-yap-projeleri-1 (6)

Kalemlere Güzel Bir Görünüm Katmak:

Kalemleri renkli bantlarla güzelleştirmek son derece kolay şekilde sizde bu çalışmaları yapabilirsiniz. Resimlerinden esinlenmenizi isterim. Birkaç farklı türde bant kullanıp kafanıza göre desenler oluşturmak da güzel olacaktır diye düşünüyorum.

okula-donus-kendin-yap-projeleri-1 (7)

Defterleri Yenileyelim:

Okula dönüş projelerinin başında yer alabilecek olan defterlerin yenilenmesi için sizde resimde gördüğünüz gibi olan o defterlerden basit şekilde yapabilirsiniz. Defterleri boyuna ve enine olarak renkli bantlarla şahane süslemelere kavuşturabilirsiniz.

okula-donus-kendin-yap-projeleri-1 (8)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı