Okula Dönüş Donut Usb Bellek

Okula Dönüş Donut Usb Bellek
Okula Dönüş Donut Usb Bellek

Usb bellekler bildiğiniz üzere hep sıradan tasarımlarıyla insanların bir bilgiyi bir yerden bir yere taşırken kullandıkları önemli teknolojik yardımcılardır. Fakat hanımlar bazen usb belleklerin o sıkıcı ve sıradan görünümlerini sevmezler. Eşyalarının süslü olmasını seven bayanlar mutlaka usbler üzerinde bir çalışma yaparak usb bellekleri, görevlerini icra edecekleri alanlarda daha şirin görünmesini sağlayacak şekillere sokabilirler.

Bunlardan biri de benim sizlere özel hazırladığım bu projemdir. Okula dönüş projelerinin en güzellerinden biri olan usb belliği donut şekline sokmak, kesinlikle seveceğinizi beğeneceğinizi umduğum kendin yap projelerimdendir.

Bu kolay okula dönüş projesini yaparken resimlerden yararlanacaksınız ve gayet basit olan malzemeleri birinci resimde görmeniz mümkündür. Öncelikle malzemeleri tedarik ettikten sonra ilk aşamayı ilk resimlerde yer alan şekillendirme işlemiyle, donut usb yapımını devam ettirmiş olacaksınız.

Kesinlikle benim hoşuma gittiğini söyleyebilirim, sizinde seveceğinizi umuyorum. İlk resimlerden sonra usbyi alıp donut yapacağımız playdo hamuruna benzeyen hamuru alıp resimdeki gibi usbyi içine yerleştirip diğer resimlerden devam etmek olacaktır.

Sonrasında pembe olan hamuru kalemle merdane görevi gördürerek hemen ilk hamurun üzerine kılıp yaparcasına resimdeki gibi işlem yapmalısınız. Bu işlemlerle beraber okula dönüş projemiz olan donut ubsnin büyük kısmını tamamlamış olacaksınız.

Sonrasında donut biliyorsunuz ortası delikli küçük simit şeklindedir. Bu nedenle pembe olan gerecimizi de donut için uyguladıktan sonra hemen süsleme donut şekline iyice benzetme aşamasına geçerek işlemlere devam ediyoruz.

En sonunda süsleme bitince usb belleğimizi okula dönüş projemizle beraber harika süslü bir usbye dönüştürmüş oluyoruz. İsteyenlere bu projenin video anlatımını da aşağıda sunmuş bulunmaktayım. Dileyen resimden dileyenler de videolu anlatımından da yararlanabilirler.

Resimli Anlatım:

okula-donus-donut-usb-bellek (7)
okula-donus-donut-usb-bellek (1)
okula-donus-donut-usb-bellek (2)
okula-donus-donut-usb-bellek (3)
okula-donus-donut-usb-bellek (4)
okula-donus-donut-usb-bellek (5)
okula-donus-donut-usb-bellek (6)

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı