Okula Dönüş – Çanta Süsleme

Okulların açılmasına sayılı günler kala lise heyecanı bir başka oluyor diyebilirim. Bu çalışmamda liseli arkadaşlara özel şekilde çanta süsleme okula dönüş projesini sunacağım. Küçük yaşlarda en sevilen çizgi film kahramanlarıyla bezenmiş güzel bir çanta yaparak okul başladığı günde çevrenizde daha güzel görünmek iyi gelecek diye umuyorum.

Süslü bir çanta almak yerine o süslü lise okul çantasını kendiniz yapmak istemez miydiniz? Bu çalışmamda tam da bu konuda sizlere yardımcı olmayı hedeflediğimi söyleyebilirim. Lise çağında aradığımız çantayı süslü olan o güzel çantayı bulmak o kadar da kolay olmuyor.

Bazen istediğimiz bir logoyu çantaya eklemek geliyor içimizden ama bunun da nasıl olacağını tam bilmiyorsak içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Ama aradığımız çantayı satın almak yerine tamamen istediğimiz kriterlerde güzel süslü bir çanta yapmak son derece kolay olabilir.

Okula dönüş projelerini bu nedenle seviyorum diyebilirim. Tam istediğiniz gibi tamamen sizin isteklerinizle bezenmiş bir çanta yapmaya ne dersiniz? İstediğiniz logolarla süslenebilecek bu çantayı seveceğinizi umuyorum. Bazen çantamızın kimsede olmamasını isteriz ya, işte o durumlara çok özel gelebilecek kendin çantanı kendin yap okula dönüş projemizi bu nedenle çok seveceksiniz.

Keçelerle süsleme yapacaksanız bu konuda internette birçok siteden alış veriş yapabilirsiniz. Örnek olarak ben funbou.com adresinden alınan malzemelerle istediğim şekilleri yaparak çantamı süsledim. Herhangi bir marketten alınabilecek bir 15 Liralık çantayı oldukça pahalı gösterebilecek süslemelerle işi daha basitleştirmiş olacak okula dönüşte şık bir çantayla okula gitmek harika olacaktır.

okula-donus-canta-susleme (1) okula-donus-canta-susleme (2) okula-donus-canta-susleme (3)

Bir önceki yazımız olan Okula Dönüş Kendin Yap Projeleri – 1 başlıklı makalemizde ataş süsleme, defterlerin yenilenmesi ve Kalemleri renkli bantlarla güzelleştirmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir