Okula Dönüş Beslenme Çantasını Yenilemek

Okula Dönüş Beslenme Çantasını Yenileme
Okula Dönüş Beslenme Çantasını Yenileme

Diy projelerinin bazıları okula dönüş çalışmalarını kapsadığında bu çok hoşuma gidiyor. Bazı şeyleri kullanıp görevlerinden daha farklı hale getirip okula dönüş projelerinde bambaşka bir araca dönüştürmek kesinlikle benim için büyük zevk diyebilirim.

Okula dönüş beslenme çantası yenileme çalışmasını bu nedenle internette keşfedip sizlere de sunmak istedim. Elbet lise çağında ya da orta öğrenim çağında çocukları olanlar vardır. Ya da akrabalarının çocuklarına okula dönüş projelerini sunarak onları sevindirmek isteyecek insanlar olduğunu da düşünmekteyim.

okula-donus-beslenme-cantasini-yenilemek (1)

Bu nedenle bu projemde pet şişeler kullanarak beslenme çantası tasarlamak ve okula dönüş yolunda masraflara en azından az da olsa bir katkı sağlamak güzel olacaktır. Oldukça harika bir geri dönüşüm de diyebileceğimiz pet şişelerden beslenme çantasının yapmak için hemen istediğimiz uzunluklarda pet şişleri keserek devamında uygun ölçüleri yakalayarak fermuarını da silikon kullanarak yapıştırabilirsiniz.

Okula gittiklerinde çocuklarınızın tüketecekleri yiyecekleri ve besinleri daha rahat taşıyabilmelerini sağlayacak olan bu beslenme çantası kesinlikle işinize yarayacaktır. Dışarıdan parayla satın almak yerine hem tasarımıyla çocuğunuzun da hoşuna gidecek pet şişelerden bu şahane beslenme çantasını yaparak ev ekonominize de katkıda bulunmuş olacaksınız.

İkinci projemizde ise yine pet şişe kullanarak oldukça şahane bir kalemlik yapacağız. Bunu yapmak için ise hemen pet şişeleri resimdeki gibi tedarik ederek kalemliğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu kalemlikleri de renkli fermuarlar kullanarak eğlenceli hale getirmeniz mümkün olacaktır.

okula-donus-beslenme-cantasini-yenilemek (2)

Üçüncü projemizde ise çantaları yenileyeceğiz. Daha önce de buna benzer çalışmadan söz etmiş olsam da bu çalışma üçlü bir çalışma olduğundan ve buradaki çantadaki simgeler dahi farklı olduğundan rahatlıkla bu çalışmamı da seveceğinizi düşündüm.

Eski olan yıpranmış okul çantasını yenilemek için istediğiniz türde boncukları, kurdeleleri ve isim etiketlerini tedarik ederek biraz da kumaş boyası kullanmak size şahane bir okula dönüş çantası yapma imkanı verecektir. Çok az bir yaratıcı fikirle okula dönüş yolunca eski çantanızı yenisinden daha harika şekle sokmak kolay olacaktır.

okula-donus-beslenme-cantasini-yenilemek (3)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı