Okula Dönüş Beslenme Çantasını Yenilemek

Diy projelerinin bazıları okula dönüş çalışmalarını kapsadığında bu çok hoşuma gidiyor. Bazı şeyleri kullanıp görevlerinden daha farklı hale getirip okula dönüş projelerinde bambaşka bir araca dönüştürmek kesinlikle benim için büyük zevk diyebilirim.

Okula dönüş beslenme çantası yenileme çalışmasını bu nedenle internette keşfedip sizlere de sunmak istedim. Elbet lise çağında ya da orta öğrenim çağında çocukları olanlar vardır. Ya da akrabalarının çocuklarına okula dönüş projelerini sunarak onları sevindirmek isteyecek insanlar olduğunu da düşünmekteyim.

okula-donus-beslenme-cantasini-yenilemek (1)

Bu nedenle bu projemde pet şişeler kullanarak beslenme çantası tasarlamak ve okula dönüş yolunda masraflara en azından az da olsa bir katkı sağlamak güzel olacaktır. Oldukça harika bir geri dönüşüm de diyebileceğimiz pet şişelerden beslenme çantasının yapmak için hemen istediğimiz uzunluklarda pet şişleri keserek devamında uygun ölçüleri yakalayarak fermuarını da silikon kullanarak yapıştırabilirsiniz.

Okula gittiklerinde çocuklarınızın tüketecekleri yiyecekleri ve besinleri daha rahat taşıyabilmelerini sağlayacak olan bu beslenme çantası kesinlikle işinize yarayacaktır. Dışarıdan parayla satın almak yerine hem tasarımıyla çocuğunuzun da hoşuna gidecek pet şişelerden bu şahane beslenme çantasını yaparak ev ekonominize de katkıda bulunmuş olacaksınız.

İkinci projemizde ise yine pet şişe kullanarak oldukça şahane bir kalemlik yapacağız. Bunu yapmak için ise hemen pet şişeleri resimdeki gibi tedarik ederek kalemliğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu kalemlikleri de renkli fermuarlar kullanarak eğlenceli hale getirmeniz mümkün olacaktır.

okula-donus-beslenme-cantasini-yenilemek (2)

Üçüncü projemizde ise çantaları yenileyeceğiz. Daha önce de buna benzer çalışmadan söz etmiş olsam da bu çalışma üçlü bir çalışma olduğundan ve buradaki çantadaki simgeler dahi farklı olduğundan rahatlıkla bu çalışmamı da seveceğinizi düşündüm.

Eski olan yıpranmış okul çantasını yenilemek için istediğiniz türde boncukları, kurdeleleri ve isim etiketlerini tedarik ederek biraz da kumaş boyası kullanmak size şahane bir okula dönüş çantası yapma imkanı verecektir. Çok az bir yaratıcı fikirle okula dönüş yolunca eski çantanızı yenisinden daha harika şekle sokmak kolay olacaktır.

okula-donus-beslenme-cantasini-yenilemek (3)

Bir önceki yazımız olan Okula Dönüş Donut Usb Bellek başlıklı makalemizde donut şeklinde usb, donut şeklinde usb yapımı ve okula dönüş hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir