Ojeli Çoraplar

ojeli-coraplar (4)

Japon kadınlarının son günlerde yepyeni bir çılgınlığı var. Ojeli çoraplarıyla karşımıza çıkan Japon kadınları görünen o ki, yakın zamanda bütün dünyaya yayılacak bir moda oluşturdular. Japon hanımların kullandıkları kendinden ojeli çoraplarla oldukça şık görünmem mümkündür. Özellikle bir yere giderken ayak tırnaklarına oje sürmeye vakit harcamak istemeyen bayanların tercihi olan kendinden ojeli çoraplarla sizde rahat bir hava yakalayabilir gideceğiniz ortamda oldukça şık karşılanabilirsiniz.

Gerçeği ile bire bir aynı görünen bolca da türü olan bu çılgınlık Türk hanımlarının da şimdiden bu çoraplara ilgi duyduğu bazı kaynaklarca belirtilmektedir. Üşenen bayanların vakti olmayan bayanların işini görecek olan gidilecek ortamlarda ayakkabılar çıktıktan sonra oldukça şık bir görünüme kavuşmak için kendinden ojeli çorapları sizde artık kullanabilirsiniz. Şöyle de düşünebilirsiniz, acele ile sürülecek oje hiç de hoş görünmeyecektir.

Oysa kendinden hazır halde olan bu çoraplarda kötü görünme gibi bir durum söz konusu değil. Ayrıca istediğiniz modeli tercih etmek de tamamen size kalmıştır. Aceleyle sürülecek oje de kurumasını bekleme ya da kurudu mu kurumadı mı gibi telaş hallerine, kendinden hazır ojeli çoraplarda gerek kalmıyor artık. Belle Maison tarafından Japonya da piyasaya sürülmüş olan bu çoraplar özellikle ayakkabı giyince imdada koşacak türden.

Parmak ayrımları da söz konusu olan bu kendinden ojeli çoraplarda orijinali gibi durmaktadır. Oldukça bol çeşidi ile üretilmiş olan belle maison firmasının çorapları, kıyafetlerinize uyum sağlayacak türde piyasaya sürüldü. Bazen parmak arası terliklerle bile giyilebilecek kadar güzel düşünülmüş bir ürün olduğunu söylemek mümkündür.

ojeli-coraplar (1) ojeli-coraplar (2) ojeli-coraplar (3)

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazlık Tesettür Tunik modelleri başlıklı makalemizde altın desenli tunik, sportif görünme ve tesettürlü bayanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir