Ofiste Dantel Kalem Etek Modası

Yaz aylarında vazgeçilmez etek modasını yani ofiste hanımların sıklıkla tercih ettikleri yeni akım modadan söz etmek istiyorum. Rahat olunması ve sıcaklara karşı güzel şekilde meydan okuması yönünden çoğu bayan ofiste dantel kalem etek türü etekleri tercih etmektedir.

Aynı şekilde tasarımcılarında artık vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam eden dantel kalem etekler, bayanların bu yaz gözdesi ve ofis ortamlarının da artık kesinlikle çok arananı olmuş durumdadır.

Ofiste rahat giyim denildiğinde akla ilk gelenlerden olan dantel etekler, bayanların ofiste genellikle rahat hareket etmelerini güzel bir esinti oluşturmalarını sağlıyor. Kalem etekler beli saran o ince dokunuşlu halleriyle vücut hatlarını da toparlamaktadır. Boyu da bir o kadar uzun göstermesi kalem eteklerin spor ve klasik modellerinin sıklıkla tercih edilmesinde etkilidir diyebiliriz.

Ofis ortamlarında yaz ayında kalem etekler çok özel dantelsi yapısıyla özel bir dokunuş eklemektedir. Kombin önerilerinde ise genellikle bu yaz için siyah ve beyazın ağırlıklı olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Bel ve diz altına kadar uzanan kalem eteklerde ipeksi dokunuşlar yüksek topluklu ayakkabılar eşliğinde güzel bir görünüm şıklık sağlayacaktır. Yine bu tür bir eteği siyah ayakkabılarınızla kombin yapmak da doğru olacaktır.

Dantel kalem etekte klasik spor tarz için, kalem etekler bu yaz maviden yeşile doğru ya da beyazdan griye doğru çokça tonda olduğunu söyleyebilirim. Yine ofiste bambaşka bir hava yakalamak için açık yeşil ve pembe olan tonları da kombinlemeyi unutmayınız derim.

ofiste-dantel-kalem-etek-modasi

Bir önceki yazımız olan Siyah Hırka Modelleri 2016 başlıklı makalemizde hırka çeşitleri, penye hırkalar ve siyah hırka modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir