Muhteşem Mandala Taş Boyama Projesi

Mandala Taş Boyama Resimli
Mandala Taş Boyama Resimli

Farklı kültürlerin farklı el emekleri artık dünyanın her yerinde ki insanlar ile paylaşıma hazır. Bu şekilde Afgan modelleri, Tunus işleri ve diğer birçok ülkenin, farklı el emeği modelleri de bizlere ulaştı. Elbette ki bizimkiler de onların beğenisine sunuldu. Bu özel projeler içinde karşımıza çıkan ve bizlerin de aslında çok eskiden minyatür tarzında uyguladığı Mandala taş boyama projesi, son dönemde birçok kişinin dikkatini çekiyor. Bizler de sizin için bu uygulamaları yapabileceğiniz, farklı şekilleri derledik. Özellikle seramik boyası ya da yağlı boya ile yapabileceğiniz bu proje sizlere ayrıca terapi de yapacaktır.

Mandala Taş Boyama Yapımı

Bu projemiz için öncelik farklı ebatlarda üzeri düz olan taşlara ihtiyacınız var. Elbette ki bunları nasıl renklendireceğiniz ve kullanacağınız ise tamamen size kalıyor. Bizim Mandala taş boyama projemizde sizlere göstermek adına bu tarz bir çalışmayı seçtik.

Öncelikle taşın ortalanması ve simetrik bir şekilde işlem yapmak adına, bu ölçümleri yapabilirsiniz. Göz simetrinize güveniyorsanız, kendinizde bu işlemi yapabilirsiniz

Zemin rengini istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Bu projede daha belirgin bir görsel elde etmek adına siyah zemin seçilmiş.

Mandala Taş Boyama Nasıl Yapılır

Projemizin devamında işlemleri sizler de resimlerde ki gibi yapabilirsiniz. Elbette burada renklendirme kullanılmış. Ancak Mandala taş boyama işlemini tek renk ile minyatür çalışma şeklinde de yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminiz. Bu ince işçilik sizlere harika ve inanılmaz bir rahatlama da sağlayacaktır. Bu şekilde farklı beklentileriniz de en uygun şekilde bu enfes proje ile karşılanmış olacak.

Mandala Taş Boyama Teknikleri

Evet, merkezden uzaklaştıkça görüntünün ne kadar güzel ve benzersiz olduğunu sizler de göreceksiniz. Bu tarz ürünleri daha büyük ve daha farklı büyüklerde kullanabilirsiniz.

Mandala Taş Boyama Yapım Yöntemleri

Ve sonuç inanılmaz ve harika bir görsel olacak. Sabırla, rast gele ya da simetri kullanarak yapabileceğiniz bu proje, enerjinizi de yükseltecek özel bir süs eşyası olacaktır. Sevdiğiniz insanları da mutlu edeceğini düşündüğümüz bu hoş taşları sizler de keyfinize göre yapabilirsiniz. Gelin şimdi size fikir vermesi açısından farklı Mandala işlemlerinin uygulandığı birkaç projeye de göz atalım. Bu şekilde sizlerin de ufkunun açılacağına eminiz.

Mandala Taş Boyama Resimli
Mandala Taş Boyama Yapım Teknikleri
Mandala Taş Boyama Nasıl Yapılır Resimli
Mandala Taş Boyama Sanatı
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı