Modern ve Şık Kot Şort Yapımı

süslü kot şort yapımı
süslü kot şort yapımı

Farklı şekillerde hayatımıza giren geri dönüşüm ve kendin yap projeleri, bizlerin hem boş zamanlarını, hem boşta olan ürünleri değerlendirmemiz ve geri kazandırmamız için harika sonuçlar sağlıyor. Bu şekilde bizler de sizin için farklı ürünler ile yapabileceğini oldukça kolay, zevkli ve güzel sonuçları olan projeler paylaşmaya çalışıyoruz. Bu projemizde ise modern kot şort yapımı hakkında resimli ve detaylı anlatımları sizlere aktaracağız. Bu şekilde sizler de düz ve sıradan bir kot pantolonu harika ve modern bir kot şort haline getirebileceksiniz. Projemiz için gerekli olan malzemelere gelin birlikte bakalım.

şık kot şort yapımı

Kotlarımızdan kestiğimi üst kısmı yani kot şortumuz ve bunu süslemek için tekstil süsleme boncuklarına ve vidalarına ihtiyacımız olacak. Bunu örgü materyalleri ya da hobi dükkanlarında rahatlıkla sizler de bulabilirsiniz. Arzu ettiğiniz renk ve şekillerde alabilirsiniz.

modern şık kot şort yapımı

Kotumuzun fazla kısımlarını keserek işleme başlayacağız.

kolay kot şort yapımı

Öncelikle modern kot şort için yukarıda gördüğünüz gibi metal aksesuarların montajını yapacağız. Bunun için arkada olan telleri kıvıracağınız bir bıçak ya da düz zemine sahip bir cisim seçebilirsiniz. Bu şekilde rast gele ya da belirli bir desen olacak şekilde montaj aşamasına devam edebilirsiniz.

kot şort yapımı resimli anlatımlı

Resimlerde de görüldüğü gibi tam olarak monte ettiğinizden emin olmalısınız. Hızlı bir şekilde yapacağınız modern kot şort uygulaması, gündüz yap akşam giy tarzı bir uygulama olacak.

İşlem sonrasında daha sağlıklı görünmeleri açısından, kotunuzu ön yüzünden güzelce ütülemelisiniz. Bu şekilde metallerin iğnelerinin ektireceği ipleri de düzenlemiş olursunuz. Ayrıca 8 numaralı resimde göreceğiniz gibi, kotun iç cebine kombin bir uygulama da yapma şansınız var. Bu yerleştirme işlemleri tamamen sizin zevkinize kalmış bir uygulamadır.

süslü kot şort yapımı

Arka cebe de bu tarz bir uygulama yapabilir, harika, şık ve modern bir kot elde edebilirsiniz. Beklentilerinize çok güzel bir şekilde cevap verecek olan bu modeli düz uzun kot pantolon paçalarına ve ceplerine de uygulama şansına sahipsiniz. Bu işlem sizin hayal gücünüze ilham vermek amacı ile sunuyor. Bunu daha farklı şekillerde yapılandırmanız gerçekten size bağlı olan zevkli bir yaratım konusudur.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı