Ana sayfa Örgü Örgü Modelleri Modern Erkek Bebek Yeleği Örneği

Modern Erkek Bebek Yeleği Örneği

175
0
PAYLAŞ
örgü erkek bebek yelekleri
örgü erkek bebek yelekleri

Modern erkek bebek yeleği modelleri, uzun zamandır sizlere sunmak istediğim nadide bir örgü türüdür. Bu yazımda bütün annelerin seveceği özellikle erkek çocuk sahibi annelere hitap eden şahane bir bebek yeleğinden söz edeceğim. Hanımlar genellikle erkek çocuklarına örgüden yapılma ürünler bulmakta zorluk çekebiliyor. İşte o zorluğu modern erkek bebek yeleğiyle aşacağımızı düşünüyorum. Erkek bebeklerine özel yelekler, kız çocuklarına has olan ürün yelpazesinde gayet nadide örneklerden biri olarak karşınıza çıkmış olacaktır. Bunun yanında sizlere daha farklı erkek bebek ürünlerinin örgü yapımını da paylaşacağımızdan haberdar etmek isterim. Düğmeli erkek bebek yelekleri de son derece sevimli durmaktadır.

Anne adayları da bu harika modern erkek bebek yeleğini örerek, doğacak olan minik erkek bebeklerine hazırlık yapabileceklerdir. Olduğunca farklı erkek bebek yeleklerinin yer aldığı ürün yelpazesi için ilk adım bu erkek bebek yeleğiniz olacaktır. Benzer çalışmalara her zaman ağırlık vereceğim diyerek hemen sunduğum resimli galerideki modeller hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum. Ana resimde yer alan çift renkli erkek örgü bebek yeleği gayet şık ve düğmeli tarzda yapılmıştır. Renk olarak kahve rengi ve beyaz tonlarda oluşturulmuştur. Bu örgüde özellikle dikkat edilmesi gereken örgü kısmı ise boyun altına doğru uzanan kesimidir. Devam ettiğimizde bir sonraki örneğimize bakıyorum. Onda ayıcık temalı bir sunum yapılmıştır. Örgünün şekline göre siz dilerseniz farklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Modern erkek bebek yeleklerinden bir diğeri ise mavi renkte olan ön kısmı boylu boyunca düğmelerle kapanabilen örgü yeleğimizdir. Renk konusuna aslında pek takılmayınız. Bayan renkleri haricindeki bütün renkleri erkek bebek yeleklerinde uygulayabilirsiniz. Farklı bir örneğimiz ise renk olarak iki rengin birleşiminden oluşmuş türde bir erkek yeleğidir. Bu yelek kol kısımları olmayan türde bir yelektir ve kolsuz erkek bebeği yeleği olarak da geçmektedir. Yapım kıvrımlarında dikkat edilecek kısımları ise kol kısımlarıyla yine boyun kısmı olacaktır. Onun haricinde örgü bilen hanımların asla zorlanmayacağı tarzda bir örnek olarak gözüme çarpmaktadır. Devamındaki modelde ise siyah renk kullanılmış yine kolsuz erkek bebek yeleği mevcuttur. Deneyecek hanımlara şimdiden kolay gelsin diyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here