Ana Sayfa Kendin Yap Projeleri Moda Renkli Çanta Yapımı

Moda Renkli Çanta Yapımı

Renkli Çanta Nasıl Yapılır
Renkli Çanta Nasıl Yapılır

Moda akımı ciddi anlamda hızlı bir şekilde hayatımızı etkiliyor. Özellikle özel koleksiyonlar ve farklı tasarımlar ilgi çekici olabiliyor. Ünlülerin kullandığı harika ürünler ve aksesuarlar da bayanların gözünden kaçmıyor. Bu sene oldukça moda olan renkli çanta modellerinden birini sizler ile bu projede yapacağız. Gerçek anlamda moda dergilerinde ve magazinde ünlülerin sükse modellerinden biri olan bu şık sırt çantası projesini, sizler de farklı şekillerde uygulayabilirsiniz.

Çantamızı renklendirmek için gerekli olan proje malzemelerimize bir göz atalım.

Moda Renkli Çanta

Moda Renkli Çanta Yapımı

İşlem için renkli ojelerimiz, yapıştırıcı, klips düğmeler, küçük bir çakı ve elbette siyah bir çanta gerekiyor.

İşlem aşamaları da oldukça kolay olan renkli çanta yapımı, kendin yap projeleri içinde en seveceğiniz ve sonuçları da başarılı bir şekilde alacağınız keyifli bir uygulama.

Moda Renkli Çanta Resimli Anlatım

Öncelikle dilediğiniz renkler ile klips raptiyelerinizi güzelce boyayın. Daha dayanıklı olmasını isterseniz üzerlerine tırnak cilası da geçebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı.

Moda Renkli Çanta Nasıl Yapılır

Renkli çanta yapımı

Çakı yardımı ile çantanızda minik delikler açın. Bu deliklerin içine klipslerinizi uygun şekilde yerleştirerek, arkalarından da sabitleyin.

Renkli Çanta Süsleme

Renkli Çanta Nasıl Yapılır

İşlem tamam mı? Evet, işte harika renkli çanta yapımı bitti. Bu şıklığı sizler de kendiniz ya da çocuklarınız ile yaratabilirsiniz. Elbette bu uygulamanın alanı bu kadar da değil.

moda çanta renkli süsleme

Farklı şekillerde son moda çantalarda çıkan bu uygulama, ciddi anlamda talep görüyor. Kıyafetleriniz ile siyah çantalarınızın uyum sağlayabilmesi için bu şekilde bir renklendirmeye başvurabilirsiniz.

Farklı şekillerde yapabileceğiniz bu renk hareketi sayesinde kombinler de oluşturmanız mümkün olacaktır. Etkileyici bir görünüme sahip olacak, şık tasarımlar yaratacağınız bu güzel ürünü sizler de çok severek kullanacaksınız. Şimdi evdeki çantalarınıza bir göz atın ve bu tarz bir çalışmayı hangisinde yapabileceğinize karar verin.

Renkli klips uygulaması sadece çantalar için değil, kot mont, pardesü ve diğer bazı kalın kıyafetleriniz içinde uygulanabilir. Trenchcoat için de harika bir seçim olacak bu renkli proje, sizin de değişikliği özel bir şekilde uygulamanız anlamına gelecektir. En farklı sonuçları alacağınız renkli çanta uygulamasını belki çocuklarınız ya da gençler için de düşünebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here