Minimalist Yemek Odası Fikirleri

yemek odası fikirleri

Harika tarzların yer aldığı dekorasyon fikirlerinde minimalist yaklaşımlarda oldukça popülerdir. Bu neden ile sizlerde kendiniz için bu tarz bir dekorasyon tarzını düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz örnekleri inceleyerek detaylı şekilde düşünme fırsatınız olacaktır.

Minimalizm kesin ve net çizgiler ile alanlarda farklı bir görsellik yaratılması şeklinde dekorasyon işlemlerine de uygulanmıştır. Bu şekilde siyah, beyaz ve gri gibi harika renkler veya daha cesur renkler ile yaratılabilir. İşte sizler için minimal seçeneklerden derlediğimiz yemek odası fikirleri!

Yemek Odanızda Bir Değişiklik mi Arıyorsunuz

yemek odası

Bu özel tasarım koyu gri halı ile başlanmış. Metal masa ve sandalye bacakları, beyaz zemin ve duvarlar, hafif bir ahşap kullanımı ile oldukça başarılı olmuş. Duvarda koyu renk soyut bir tablo ve arka planda harika barış çiçekleri platformu hareketlendirmiş.

yemek odası tasarımları

İşte kesinlik! Siyah, beyaz ve gri… Bu kesin geçişler ile hazırlanmış modern ve minimalist mutfak sizlerinde düzenli olmanıza yardımcı olacak fonksiyonel yapısı ile bir harika. Beyaz mine çiçeği ise her zaman ki gibi bu ortama yaşam enerjisi katmış.

değişik yemek odaları

Ahşap ve beyaz ile harika bir tasarım. Mobilyalarda ki sert çizgiler minimalizmin en güzel örneği olsa da yumuşak dokusu ile farklı bir tat veriyor. Bu ferah mutfak beklide sizin hayalinizdir!

2015 yemek odası tasarımları

İşte gri ve soğuk duvarların, gri halıların üzerinde siyah ve beyaz harika mobilyalar ile yapılmış özel bir tasarım. Etkin ve farklı bir bakış açısı ile yaratılmış bu mutfak sizlere kendinizi harika hissettirecek.

yemek odası mobilya

Beyaz! Her zaman saf ve temiz bir duygu yaratıyor. Bu harika minimalist mutfak özellikle duvarda ki gölge resim ile farklı bir tada bürünüyor. Özel tasarım duvar avizeleri ise tarzı ne kadar da bütünlemiş?

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı