Meyve Görünümlü Yastık Yapımı

Meyve Görünümlü Yastık
Meyve Görünümlü Yastık

Selam bu günkü çalışmamda sizlere evde meyve görünümlü yastık yapımından söz etmek istiyorum. Her zaman farklı çalışmaları çok seviyorum ve bu çalışmam da evde yapabileceğiniz meyve görünümlü yastık bana yaparken büyük keyif verdi diyebilirim.

Evdeki kumaşları kullanarak ya da keçeleri kullanarak kolay yapıma sahip meyve şeklindeki yastığı tamamlayınca çok beğeneceksiniz. Evdeki yastıkları çok seviyor ve önem verenlerdenseniz beni takip ederek işlem adımlarını kolayca yaparak bu çalışmayı tamamlayınız derim.

Meyve görünümlü yastık için sizde paylaşımını yaptığım bu güzel çalışmayı keşfedip kolayca resimdeki adımları takip ederek hemen tamamlayabilirsiniz. Zaten çalışmalarımı hep basit türde seçiyorum eğlenerek kolayca yapmanızı istiyorum.

Görünce çok beğendiğim bu güzel meyve görünümünde yastık çalışmamı umarım sizde çok beğenirsiniz. Evde nasıl kolayca yapabileceğinizi gösterecek olan bu şahane çalışmayla sizde oldukça kolay şekilde meyve şeklindeki bu yastığı rahatça yapabilirsiniz.

Meyve şeklinde yastıklardan yapmak konusunda aslında bu paylaşım tam sizlik olacak diyebilirim. Daha önce benzer çalışmalarım olmuştu ama evde güzel de bir dekor halini alabilecek şık yastıklar yapmak kesinlikle hoşunuza gidecek diyebilirim.

Önceki paylaşımlarımda sizlere farklı tür olanlarını da sunmuştum. Bu kolay yapılabilen kendin yap projemizi mutlaka denemenizi isterim. Evde meyve görünümlü yastık yapmak kesinlikle hem yaparken keyif verecek hem yaptıktan sonra eviniz için harika bir dekor oluşturacaktır. Dilerseniz de bu şık meyve görünümlü yastığı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz kendinizin yapmış olduğu bir çalışma olarak.

meyve-gorunumlu-yastik-yapimi (2)
meyve-gorunumlu-yastik-yapimi (1)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı