Ana Sayfa Moda Metalik Parçalarla Elbiselere Işıltı Katın

Metalik Parçalarla Elbiselere Işıltı Katın

Metalik parçalar ekli elbiseler
Metalik parçalar ekli elbiseler

Metalik ışıltısını elbiselere ekleyerek trendi yakalayabilir ve ışıl ışıl şık görünebilirsiniz. Bu trend kimi insana göre enerji kaynağı olurken kimine göre canlılığı gösterme şekli olabilmektedir. Bu trendle sizde sokaktaki o konbinlerden feyz alabileceğiniz gibi bu trendi minimize ederek de detaylarla bile şıklığı elde etmek mümkün. Metalik parçalar ekli elbiselerinizle yani metalik bir etekle ofise de düğüne de gidebilirsiniz.

Aynı zamanda yine metalik etek üzerine giyilecek tişörtle görüntünüzü daha özel bir hale getirebilirsiniz. Gidilecek ortama göre de ayakkabı ve çantayı da buna göre şık ve sade bir seçimle tamamlayabilirsiniz. Yine içinde metalik barındıran bir etekle şık oldukça gösterişli bir bluz giyip topuklu sandalet tercihini de yapabilirsiniz. Bu giyimle düğün ya da bir gece partisi yani organizasyonuna gitmek de mümkün olacaktır.

Kusursuz bacakları ortaya çıkartmak konusunda yine metelik skinny pantolon işinize yarayabilir. Bu pantolon güzel olduğu gibi bazen riskli bir parça demek doğru olacaktır. Çünkü bu pantolonun baş şartı olmazsa olmazı mutlaka düzgün ve ince bacakların olmasını gerektirmesidir.

Vücut yapınız ince uzun düzgün bacaklardan oluşmaktaysa bu sizin için adeta kurtarıcı bir aksesuar olacaktır. Bu tür bedene sahip kişilerin mutlaka bu konbinleri denemesi güzel olacaktır. Özellikle yaz günleri için bu tür kıyafetlerin beyaz kıyafetlerle uyumu ise mükemmel derecede olacaktır.

metalik-parcalarla-elbiselere-isilti-katabilirsiniz1 metalik-parcalarla-elbiselere-isilti-katabilirsiniz2

Kaynak: www.milliyet.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here