Metal Bileklik Yapıyoruz

Metal Bileklik resimli anlatım
Metal Bileklik resimli anlatım

Farklı tasarımları ile göz alıcı güzellikleri olan takıları artık tüm bayanlar kendileri de tasarlayabiliyorlar. Bu harika modeller ile kendi kombinlerinizi oluşturmanız da mümkün oluyor. Bu makalemizde de sizlere metal bileklik yapımı hakkında resimli anlatımlı bilgi vereceğiz. Bu şekilde bu hoş ve farklı bilekliği sizler de kendiniz ya da sevdikleriniz farklı şekillerde yapabilirsiniz. Ayrıca aynı modeli biraz daha uzun yaparak boynunuza göre tasarlayarak, şık bir takım da oluşturmanız mümkün.

Öncelikle bu işlem için deri ya da kalın takı ipine ihtiyacınız var. Sonrasında yuvarlak ya da farklı şekillerde boru metal boncuklar seçebilirsiniz. Bu harika tasarımların renk ve büyüklükleri tamamen sizin zevkinize kalmış. Kolay metal bileklik yapımı ile oldukça farklı ürünler de elde etmeniz mümkün. Mesela bir kemer, çanta sapı ya da diğer alternatif aksesuarları yapabilmeniz mümkün. Şimdi bu özel ürünün yapım aşamalarına bakalım.

Metal Bileklik

Yukarıda iki işlem aşaması görüyoruz. Bunlardan ilki bir düğüm. İkinci işlemde ise metali ipinize geçirin.

Metal Bileklik Yapımı

Sonrasında diğer ipi de resimde görüldüğü şekilde monte ediyorsunuz.

Metal Bileklik Nasıl Yapılır

İşleme solda görülen şekilde ki gibi devam ediyorsunuz. Yani sağlı sollu ipleri borulardan geçirerek, etkin bir şekilde seriyi tamamlıyorsunuz. Düğüm kısım ise gördüğünüz gibi merkez başlangıç noktanız oluyor. Bu işlemi dilediğiniz kadar devam edebilirsiniz. metal bileklik yapımı ile ilgili detaylı anlatımımız sayesinde sizler de en güzel sonuçları elde edebilirsiniz. İşlem istenilen aşamaya geldiğinde bakalım ne yapıyoruz?

Metal Bileklik Modelleri

Gördüğümüz gibi bitime ucunu düğümlüyorsunuz. Büyükçe bir düğüm atarak, bağlama ya da ilik işlemini yapıyorsunuz.

Metal Bileklik resimli anlatım

Ve işlem sonunda harika sonuçları alacağınız bilekliğiniz sizleri bekliyor. Dediğimiz gibi boyun içinde aynı işlemi yapabilir şık bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz renk metal ile ve ip ile yaparak da çeşitlilik oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı