Ana sayfa Kendin Yap Projeleri Makyaj Fırçaları İçin Düzenleyici Yapımı

Makyaj Fırçaları İçin Düzenleyici Yapımı

85
0
PAYLAŞ
makyaj fırçaları için düzenleyici yapımı
makyaj fırçaları için düzenleyici yapımı

Bazen can sıkıntısı ciddi anlamda hepimizi zorlar. Zamanın geçmek bilmediği anlar, güzel projeler ile değerlendirilebilir. Hobi edinmek, farklı el işleri ve örgü modelleri yapmak belki de en iyi terapilerden biridir. Sizler de bu tarz uğraşlara ilgi duyuyorsanız, sitemizde ki içerikleri kesinlikle çok seveceksiniz. Özel el emeği, farklı materyaller ile hazırladığımız kendin yap tarzında projeler, sizlerin de rahatlıkla yapabileceği özellikleri taşıyor. Evinizde, birkaç malzemeyi derleyerek, anında bu inanılmaz özel ürünleri üretebilirsiniz. Bu neden ile sizlere sürekli olarak inanılmaz ve özel içerikleri derliyoruz. Bu sefer ki projemiz ise bir makyaj fırçası düzenleyici olacak. Her bayanın, farklı türlerde, ebatlarda sahip olduğu makyaj fırçaları, belirli bir yeri olmadan öylece dururlar. Bu şekilde deformasyona uğrayan ürünler, uzun süre de kullanılamaz. İşte bu projemiz, bu tarz ürünleri hem düzenli, hem de uzun süreli kullanmaya yönelik bir düzenleyici.

makyaj fırçaları için düzenleyici

Bambu Amerikan servis seti ya da suşi servis elemanı, kalın kumaş lastik, biraz ip, büyük bir düğme, silikon tabancası ile işleme başlayabilirsiniz.

makyaj fırçaları için organizer

Yukarıda makyaj fırçası düzenleyici yapımının ilk üç adımını görmektesiniz. Silikon yardımı ile lastiğinizi servisin ucundan başlayacak şekilde yapıştırın. İkinci adımda ucunu kıvırmayı göreceksiniz. Ve üçüncü adım, makyaj fırçanızın gireceği şekilde ölçülerin ayarlanmasını yapacaksınız. Bu şekilde kullandığınız tüm fırçalar belirli bir yerde kalacak.

makyaj fırçalarına organizer yapımı

Ölçüm yaparak sıranın sonuna kadar devam edin. Sonra kenar sonunda kalan lastiğinizi de, silikon yardımı ile yapıştırın. Şimdi makyaj fırçası düzenleyici için bir düğme dikelim. Kenar çubuklardan birine bağlayacağını büyükçe bir düğme iş görecektir.

İpi uzun tutun ki, organizeri kıvırıp, katlayıp bağlayabilelim.

makyaj fırçaları için düzenleyici yapımı

Ve işte muhteşem fırça düzenleyicimiz bitti bile. Bu şekilde ortada burada atılan tüm fırçalarınız, gözünüzün önünde ve düzenli bir şekilde duracaktır.

Kullanım kolaylığının yanı sıra, ürünlerinize uzun ömür sağlayacak olan bu özel proje ürünü, sizlerin bütçenize de destek sağlayacaktır.

makyaj fırçaları düzenleyici resimli anlatım

Aynı şekilde makyaj çantanızın içinde de sorunsuz bir şekilde bu düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Etkileyici ve en özel projeler ile her zaman detayları bizlerden öğrenebilirsiniz. Yeni projelerde görüşmek üzere…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here