Kuş Tüyü Küpe Çalışması

Kuş Tüyü Küpe Resimli
Kuş Tüyü Küpe Resimli

Günümüzde yaygın kullanılan internet, farklı paylaşımların dünya genelinde ki kullanıcılara da ulaşmasını sağlıyor. Bu şekilde paylaşımlar artık kendin yap projeleri ile en güzel şekle gelmekte. Sitemizde sizler için en güzel ve farklı sonuçları alabileceğiniz. Her yazımızda farklı bir kendin yap projesi ile karşınızda oluyoruz. Özellikle takı projeleri sizlerden büyük ilgi görüyor. Bu neden ile bizler de size daha fazla takı projesi sunmaya çalışıyoruz. Şimdi sizler ile çok moda olan kuş tüyü küpe yapımını paylaşmak istiyoruz. Bu harika ve farklı görünümde ki takılar çok tercih edilen ve moda olan ürünlerdir. Bu özel ve ideal takıları farklı şekillerde ve ortamlarda sizler de kullanabilirsiniz. Bu şekilde şıklığınıza da şıklık katacaksınız.

Kuş Tüyü Küpe

Yukarıda ki resimlerde işlem için gerekli olan malzemeleri görmektesiniz. Hazır satılan kuş tüyleri, bir parça siyah takı zinciri, küpe klips ve halkaları, yapıştırıcı, karga burun ve pense işlem için gerekli olan malzemeler içinde yer alıyor.

Kuş Tüyü Küpe Yapımı

İlk aşama olarak zincirinizi 3-5-7’li şekilde bölün. İkişer tane olacak şekilde her bir küpe için hazırlayın.

Kuş Tüyü Küpe resimli anlatım

Kuş tüylerinizi de aynı şekilde 3-3 şeklinde saplarından keserek ayırın.

Kuş Tüyü Küpe Yapılışı

Şimdi her bir kuş tüyünü, ayarladığımız zincirlere yapışkan yardımı ile uç kısımlarına monte edin.

Uygulama olarak başarılı bir şekilde yapabileceğiniz için sizler de bunu çok seveceksiniz. Sizler için de farklı bir takı tasarımı olacak kuş tüyü küpe yapımı, farklı bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Özgün tasarımları seviyorsanız, sizler de kesinlikle bu harika küpeleri çok seveceksiniz.

Kuş Tüyü Küpe Resimli

Şimdi bütün işlemler bittikten sonra küpelerin zincirlerini tek bir halkanın içine koyun. Sonrasında küpe klipsinizi bu şekilde halka ile birleştir. Ve işte kuş tüyü küpe yapımı bitti. Eşsiz ve inanılmaz tarzları ile kuş tüyü aksesuarlar hoş ve modern bir yapıdadır. Aynı şekilde dilerseniz kolye de yapabilir, harika bir takım oluşturabilirsiniz.

Kuş Tüyü Küpe Anlatımlı

Sizler için derlediğimiz bu hoş ve farklı takı tasarımı, renkli kuş tüyleri ile de oluşturulabilecek harika bir uygulama. Hem spor hem de abiyeleriniz ile harika bir uyum sağlayacak olan bu takıyı çok severek kullanacaksınız.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı