Kurdeleli Havlu Kenarı Örnekleri

kurdeleli havlu kenarı
kurdeleli havlu kenarı

El havlularının en güzel modellerini her geçen gün el işi modelleri olarak sizlere daha yeni şekilde sunmaya devam ediyorum. Bayanların kesinlikle vazgeçilmezi olan havluların, en güzellerini resimli galeride sizlere sundum. Kurdeleli havlu kenarı modelleri nakış türleri arasında en güzelleri olarak göreceğinizden eminim.

Göz nuru olan el emeği olan kurdeleli havlu kenarı modelleri, bayanlar için kesinlikle ev hayatında vazgeçilmez durumundadır. El havluları çoğu zaman bayanların kendi dünyalarını da yansıtması yönüyle önemlidir. Model ve renkleri hanımların evlerine güzellikler katmaktadır.

Nakış modellerinin en şık olanları kurdeleli olan havlu kenarlarıdır. Sizde kendinize bu harika havlu kenarlarından oluşturmak istediğinizde resimli galerideki türlerin ilham kaynağınız olacağını düşünüyorum. Hayal gücünüze göre dilediğiniz şıklıkta harika ötesi modelleri sizde kolayca işleyebilirsiniz.

Şahane renklerle bezenebilecek nakış örneklerinden birkaçı resimli galeride sizleri bekliyor. İçlerinden seçeceğiniz en harika modelleri sizde sitemizdeki paylaşımlarda keşfedecek boş vakitlerinizde ya da gününüzün belli sürelerinde kolayca yapabileceksiniz.

Kurdele işi havlu kenarları örülme kalitesi nedeniyle makinelerde yıkamaya elverişli oldukça da dayanıklıdır. Kurdele işi havluyu işlemeden önce renk konusunda nasıl bir ton istiyorsanız öncelikli işiniz, işinizi kolaylaştıracak bir taslak yapmak olmalıdır.

Nakışa başlamadan önce iğne ipliği ayarlamalı ve renkli kurdeleleri makas yardımıyla kesmek gereklidir. Sonrasında işlemeyi tamamladığınızda en harika çiçek modelleri havlu kenarlarına yakışacaktır. Önemli bir ayrıntıyı da belirtmek istiyorum. Banyolar için el havlularının adedi 3 oluyor. Sebebi ise el havluları misafir için, küçük havlu ve ayak havlusu olmak üzere üç adet olmaktadır. Yine yapacağınız havluları dilerseniz satabilirsiniz ve evinize ekonomik anlamda katkıda da bulunabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı