Kumaştan Anlatımlı Minyatür Kuş Yapımı

Kumaş kullanarak elbette birçok kendin yap çalışmasıyla uğraşıyoruz. Fakat bugünkü güzel yazımda sizlere kumaştan minyatür kuş yapımı hakkında bilgiler vereceğim. Kumaştan oyuncak yapımı için bütün yapmanız gereken gerekli malzemeleri tedarik etmek ve devamında işlem adımlarını takip etmek olacaktır.

Anlatımlı resimlerle ilerleyerek sizde basit şekilde kumaştan minyatür kuşu yaparak çocuklarınızı da sevindirmiş olacaksınız. Aynı zamanda aksesuar olarak kullanıldığında evinize yakışacak bir ürün olacaktır. Kolay bir yapıma sahip olması bu çalışmayı daha da güzel hale getiriyor diyebilirim.

Evde süs olması ve çocuklara yönelik bir oyuncak da olabilmesi yönüyle değer verdiğim çalışmalarımdan biri diyebilirim. Bu türde birçok çalışmayı sizde yaparak turistik alanlarda turistlere bile satabilirsiniz.

Yani hem hobi hem de finansal anlamda sizin de yüzünüzü güldürebilecek türde bir kendin yap projesidir. Kumaşla geçmiş anlatımlarımda elbet başka türde çalışmalar da yaptık. Onlara da sitemizden göz atabileceğinizi hatırlatmak isterim. Bu kolay ve oldukça basit çalışmanın malzemeleri resimli anlatımda yer alıyor. Tedarik ettikten sonra hemen kolay şekilde sizde kumaştan minyatür kuşu rahatça yapabileceksiniz.

Aslında hiç zor olmayan kumaştan minyatür kuş yapımı sizi de sevdiklerinizi de mutlu edecek türde bir kendin yap çalışması olarak karşınıza çıkacak bundan en çok da çocuklarınız memnun kalacak şekilde karlı çıkacaktır. Ben bile kendin yap projelerini seviyorum ki, çocuklar çoğu kendin yap projesini severek yapıyorlar diyebilirim.

kumastan-anlatimli-minyatur-kus-yapimi

Bir önceki yazımız olan Şişelerden Zemin Lamba Yapımı başlıklı makalemizde kendin yap dekorasyon, şişelerden geri dönüşüm ve Şişelerden zemin lamba hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir