Kullanışlı Mutfak Dekorasyon Fikirleri

mutfak dekorasyon
Kullanışlı Mutfak dekorasyon Fikirleri 1

Evlerimizin her alanı özel olsa da mutfakların yeri herkes için farklıdır. Sizlerde bir ev bakarken ilk olarak banyo ve mutfağını incelemez misiniz? Seçkin evlerin en değerleri yerleri olan mutfaklar ideal kullanım alanları ile başarılı şekilde uygulanabilecek dekorasyon fikirleri içinde uygundur.

Değişik tonlar, ışık oyunları ve farklı yaklaşımlar ile minimalist mutfak fikirlerini sizler için derledik. Etkin ve ideal bir işlem yapabilmek için harika seçenekleriniz elbette ki var. Bu mutfaklar belki biraz daha ufkunuzu genişletebilir.

mutfak dekorasyon

Bu ferah ve oldukça kullanışlı mutfak beyaz tonlar ile harika bir hava kazanmış. Temizlik ve hijyenin oldukça önemli olduğu mutfaklarımız bizler için en ideal ve en fazla zaman geçirdiğimiz alanlar. Burası ise gerçekten canımız sıkılmayacağı etkileyici bir mekan!

kullanışlı mutfak dekorasyonları

Sert çizgiler, sert renkler ama mutfak olduğu için oldukça özel ve farklı… tasarımın bütünlüğü renk ve zeminlerde etkin şekilde korunmuş. Kahve tonları ile bej harika bir minimalist mutfak örneği olmuş diyebiliriz.

dekorasyon fikirleri

Oldukça başarılı ve sıra dışı bu mutfak modeli ise geniş ve derin lavabosu, farklı aydınlatma sistemi, gri ve ahşap ile dekore edilmesi ile kıpırtılı bir yapı göstermekte. Yumuşak ama sert demek beklide bu yer için en uygun terim olacak.

mutfak tasarım fikirleri

Başarılı bir beton uygulamadı. Şömine, zemin ve mutfak tezgahı, genel olarak havaya uymuş. Çizgiler kesin ve derli toplu bir hava veriyor.

mutfakta kullanışlı dekorasyonlar

Oldukça ilginç dizayn ise sizlere yemek kursu havası verebilir. Orta Amerikan tezgah vasıtası ile geniş ve pratik bir mutfak yaratmak kesinlikle iyi fikir olmuş. Derinlik ve açılar iyi kullanılarak ideal bir oryantasyon sağlanmış.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı