Kulak Çubuğu İle Sevimli Kuzu

Kulak çubuğundan kuzu yapımı
Kulak çubuğundan kuzu yapımı

Farklı materyalleri kullanarak harika ürünleri yapmamız mümkün. Bunları sizlere yazılarımız ile sunmaya çalışıyoruz. Bu şekilde farklı yaratımlar da elde edebiliyorsunuz. Bu projemizde ise kulak çubuğundan kuzu yapımı projesine yer vereceğiz. Bu şekilde sizler de bu hoş ve oldukça başarılı projeyi evinize hoş bir süs ya da çocuk odasında dekoratif bir parça olarak kullanabilirsiniz. Farklı ve evlerde bulunan ürünler ile bu hoş ve eşsiz ürünleri sizler de hemen yapabilme olanağına sahipsiniz. Bu projemiz için gerekli olan malzemeler; 15- 20 adet kulak çubuğu, keçeli kalem, bir parça karton ve makas.

Hemen işlem aşamalarına geçelim. Öncelikle aşağıda ki resimlerde de görüldüğü gibi bir parça kartonu bu şekilde keserek hazırlayın. Kulak çubuklarınızı keserek ölçülerini ayarlayın ve saplarından yapıştırmaya başlayın.

Kulak Çubuğundan Kuzu

Oval karton üzerine tek bir yöne bakacak şekilde marangoz tutkalı ile tüm kartonun üzerini doldurmanız gerekiyor. Bu şekilde kulak çubuğundan kuzu yapımı işleminin önemli bir adımını tamamlamış oluyorsunuz. Bu görüntüsü size farklı şeyleri de çağrıştırabilir. Bu şekilde belki de değişik ve farklı şeyler yapma isteği de duyabilirsiniz. Bizce kendinizi özgür bırakın! Belki çok daha farklı bir proje ortaya çıkabilir.

İşlem aşamalarımıza devam ediyoruz.

Kulak Çubuğundan Sevimli Kuzu

Ve bir oval karton parçasına minik kuzunun yüzünü çizip, 5 adet kulak çubuğu uç kısımları ile ona güzel bir şekilde sempati kazandırabilirsiniz. Bu hoş ve tatlı kulak çubuğundan kuzu yapımı projesini belki sizler de çocuklarınız ile birlikte yapmak isteyebilirsiniz. Farklı şekillerde hazırlayabileceğiniz bu özel proje gibi değişik hayvanları da yaparak masalarınıza farklı bir süsleme yapabilirsiniz. Ya da arka kısmına mıknatıs monte ederek, buzdolabınızın üzerine harika bir magnet hazırlayabilirsiniz. İşte projenizin bitmiş hali…

Kulak çubuğundan kuzu yapımı
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı