Kotları Değerlendirmek İçin Harika Bir Fikir

eski kottan kendin yap projeleri
eski kottan kendin yap projeleri

Hepimizin evlerinde olan kot pantolonlar, farklı şekillerde değerlendirilerek, eşsiz ve güzel geri dönüşümlerine katkı sağlamaktalar. Bu özel ürünler, değişik şekillerde kullanılabilmekteler. Bende sizler için harika kendin yap projeleri içinde kot ile yapılanlara yer vermeye çalışıyoruz. Bu yazımda da kottan organizer yaparak, farklı ve fonksiyonel bir ürün elde edeceğiz. Üstelik bu işlemi sizler de çok kolay bir şekilde yapabilecek, hızlı bir şekilde sonlandırabileceksiniz. Gelin şimdi bu özel proje için gerekli olan malzemelere bakalım.

eski kotları değerlendirme

Hepimizin evinde olan eski ya da kullanmadığımız kotların cepleri bu işlem için harika bir sonuç sağlayacaktır.

eski kotları değerlendir

Bir parça keten çuval parçası…

eski kotları değerlendirme yöntemleri

Ve organizerin tabanını oluşturacak olan bir parça levha, sunta ve benzeri sert bir levha işimizi görecektir. Şimdi kottan organizer yapımı resimli anlatımına geçebiliriz.

eski kotlardan geri dönüşüm

Öncelikle tüm malzemelerimizi resimde görüldüğü şekilde oluşturun. Elinizde bulunan kot arka ceplerini oluşturacağınız düzenleyiciye istediğiniz şekilde düzenli olarak koyun. Alta keten, çulha dediğimiz çuval parçasını, onun altına da biraz tela benzeri kalın kaşe tarcı bir kuma koyun. Sonra bunların hepsini toplu iğneler ile düzgün bir şekilde sabitleyin. Sonra hepsini teyelleyin ve dikiş makinesi yardımı ile dikin. Artık kottan organizer ortaya çıkmaya başlayacak. Ölçüp biçmeden yapacağınız bu özel ürünü, farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

eski kotları değerlendirelim

Güzel keten bir ip ile asacağınız duvarlarınızda bu özel ürün, hem şık hem de farklı bir fonksiyonellik sunacaktır. Bu özel ürünü banyolarınızda, çocuk odalarında ya da çalışma odalarınızda, dağınık olan tüm ürünleri derleyip, toplamak için kullanabilirsiniz. Sizlere sunulan bu alternatif projeler, yapımı kolay, farklı şekillerde eski ürünlerin de değerlendirilmesini sağlamaktadır.

eski kottan kendin yap projeleri

Bu tasarımlar sizlere aynı zamanda fikir de verecek şekilde hazırlanmakta. Bu şekilde sizler de yapabileceğiniz değişik tasarımları, sitemize iletebilir, farklı kişilerin bunları görmesini, yapmasını ya da esinlenmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle eski ve kullanılmayan kotlar, eşsiz ve özel tasarımlar için ideal ürünlerdir. Sitemizde kotlar ile yapabileceğiniz başarılı ve çok farklı projeleri göreceksiniz. Her bakımdan eşsiz görünüme sahip olacak bu tasarımları sizler de severek yapabilir, harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı