Kot Pantolon Rengi Saçlar

kot pantolon rengi saçlar

kot pantolon rengi saçlar

Pantolon rengi saçlar ‘’Denim Hair’’ modası olarak da isimlendirilen bu tarzda son dönemde saçlar kotun rengine uyum sağlatılarak trend bir durum yakalanmıştır. Kot pantolon rengi saçlar artık bayanlar arasında bu yıl en moda saç trendleri haline gelmektedir. Kulağa yeni gibi gelse de yabancıların sosyal medya hesaplarında bu trend çığ gibi büyümeye devam ediyor.

En yeni stil olan bu çılgınlık da saç renkleri trendleri arasında artık yerini almış durumda. En sevdiğiniz kot pantolonunuzla saçların renk uyumu oldukça hoş bir görüntü verecektir. Aslında sadece kadınlar değil artık bu trend saç rengi modasını erkekler de takip etmekte. Trend olan bu saç rengi kullanımı erkeklerin de artık favorisi olmuş durumda. Bu konuda özellikle de Punk görünümünde olan Denim tarzı saçlar erkeklerin en gözde modelleri arasında yer alıyor artık. Kadınlar arasında ombrenin sıkça kullanıldığını biliyoruz.

Çoğu kuaför salonlarında ombre uygulaması yaptıran sayısız insan bulunmaktadır. Ombre son dönemde bayanlar arasında sıkça kullanılan adeta favori durumunda olan bir saç modelidir. Size önerdiğimi yeni tarz olan Denim saç modeli Ombreyle birleşimi de aslında uzak ihtimal değildir.

Saçınızı kot mavisine boyamak isterseniz bu büyük bir çılgınlık gibi gelebilir fakat denemek için can atmaktaysanız, röfle tarzdaki saçların aralarına ufak ufak o tonda renkleri serpiştirmekle işe başlayabilir. Daha sonra sizde bu saçları deneyerek yeni tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

kot-pantolon-rengi-saclar

Bir önceki yazımız olan Ojeli Çoraplar başlıklı makalemizde Belle Maison, kendinden ojeli çorap ve kendinden ojeli çoraplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir