Kot Ayakkabılara Eskitme Uygulaması

kot ayakkabı eskitme
kot ayakkabı eskitme

Özel bir şekilde ayakkabılara ilgimizin olduğunu kabul etmek zorundayız. Özellikle bayanlar bu konuda sanırız biraz daha abartıdalar. Bu neden ile de evinizde giyilmeyen, farklı şekillerde ayakkabıların olduğunu biliyoruz. Gelin şimdi bu projemizde bu düz ve sıradan ayakkabılara biraz hareket katalım. Yaz ayları için aldığınız kot ya da keten ayakkabılara biraz daha hareket katmak hiç fena olmazdı. Bu projemizde eskitme kot ayakkabı yapımı hakkında bilgi vereceğiz. Elbette bu bir öneri olacak, siz farklı şekillerde bu projeyi geliştirebilir ve değişik alanlarda da uygulayabilirsiniz.

eskitme kot ayakkabı resimli anlatım

Bu şekilde oldukça düz ve sade bir ayakkabıya ihtiyacınız olacak. Bir bisturi ve ince zımpara kağıtlarını da hazırlayın.

kot ayakkabı eskitme resimli anlatım

Şimdi uygulamaya başlayalım. Öncelikle zımpara kağıdını ikiye bölelim. Bu şekilde ayakkabılarımıza aynı şekilde uygulama yapabiliriz.

eskitme kot ayakkabı nasıl yapılır
kot ayakkabı eskitme yapımı

Falçata ya da bituri yardımı ile resimde görüldüğü gibi üst yüzeyi hafiften bereleyelim. Bu şekilde kota farklı bir hava veren eskitme görünümünü vermeye başlamış olacaksınız. Sizler de bittiğinde eskitme kot ayakkabı uygulamasını çok seveceksiniz.

eskitme kot ayakkabı yapımı

Ayakkabının yan kısımları, üzerini ve berelediğiniz yerlerini uygun şekilde zımpara ile eskitmeye başlayın. Bu uygulamayı yaparken, eşit ve aynı oranda yapmaya özen gösterin. Yoksa ayakkabıların biri farklı, biri farklı olacaktır.

kot ayakkabı eskitme nasıl yapılır

Gördüğünüz gibi eskitme yaptığınız alanlar bu şekilde değişime uğrayacak, ayakkabılarınız sanki eskimiş gibi ama şık bir şekil alacaktır.

kot ayakkabı eskitme

Ve işte eskitme kot ayakkabı son halini alıyor. Sizler de bu şekilde ayakkabılarınıza çok daha özel ve şık bir görünüm katabilirsiniz.

eskitme kot ayakkabı

Bu oldukça moda olan ayakkabılar sizlerin de beklentilerine daha güzel bir şekilde cevap verecek. Özellikleri ile bu tarz modeller çok daha moda ve daha fazla beklentilere cevap verecektir. Birçok ünlü markanın yarattığı modellerden hiçbir farklı olmayan bu ayakkabıları artık sıklıkla giyeceğinize eminiz.

Aynı uygulamayı renkli keten ayakkabılarınıza da biraz daha hassas şekilde uygulayabilirsiniz. Özellikle kot kumaşlarda çok daha ideal bir sonucu sağlayacak olan eskitme görüntüsü, harika bir sonucu sizlere de sunmaya hazır. Biraz zaman ayırarak, eşsiz ve inanılmaz bir şekilde şık ayakkabıları artık sizler de yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı