Kolye Ucu Modelleri 2016

En Yeni Kolye Ucu Modelleri 2016
En Yeni Kolye Ucu Modelleri 2016

Selamlar hanımlar sizlere bu yazımda muhteşem güzellikte olan kolye ucu modelleri hakkında yazmak istiyorum. Resimli olarak da birkaç parçasını paylaştığım kolye türlerini seveceğinizi umuyorum. Hanımların vazgeçilmezi olan bu takılar 2016 yılında bayanların vazgeçilmezi olacağa benziyor.

Başlangıç modeli olan ay yıldızlı kolye ucunu ben çok beğendiğimi belirtebilirim. Ay yıldız bayrağımızda da yer alan bir araya gelmiş en güzel iki simgeden oluşuyor. Bunu yapan tasarımcı kolyeye bu durumu iyi şekilde işlemişe benziyor.

Bizler için anlamı büyük olan bu kolye, gümüşten yapılmıştır. Modelde yer alan yıldız, mavi taşla tamamlanmış olup ay simgesinin üzerinde ise ufak beyaz taşlar bulunmaktadır. Bu son derece özel olup vazgeçilmez bir hal oluşturmuştur.

Diğer bir modelimiz ise balık figürü bulunan kolye ucudur. Bu modelde ise sarı metal hakimdir ve sarı metalden tasarımı tamamlanmış olan bu kolye ucunda, yassı üzerine değişik işlemelerin hakim olduğu oldukça sıra dışı gelebilecek bir kolye ucu türüdür diyebilirim.

Bir sonraki modelimiz gün batımı kadın kolye ucu modelidir. Bu kolye ucunda ise oldukça çok anlam yüklenebilecek unsur bulunurken genellikle romantik görünümüyle dikkat çekmekte olan kolye uçlarındandır diyebiliriz.

İşlenmesinde bir hayli emek bulunan aynı zamanda değerli taşların hakim olduğu bu modelin son derece harika olduğunu söylemek istiyorum. Kolye ucu örneklerinin her biri aslında göz alıcı ve bayanların her tarzına gidebilecek tarzdadır. 2016 yılı kolye ucu tasarımlarında, tasarımcıların bu detaya dikkat ettikleri her haliyle belli olmaktadır. Güzel elbiseler giyen hanımlara bu tür aksesuarların çok yakıştığı da kaçınılmaz bir gerçektir demek istiyorum.

kolye-ucu-modelleri-2016 (2)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı